Εριστικο ποστ

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smaro94, 1/12/22.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Κυρια σνορκελ πειτε μου σε ποιο σημειο και ποια λεξη μου απ ολο το ποστ ηταν εριστικη?
    αντι να παραδεχτειτε το λαθος στις συχνες ερωτησεις και αυτο ηταν ολο, προσπαθειτε να με προσβαλλετε χωρις αιτια .
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορούσες να ανοίξεις θέμα και να ρωτήσεις ή να επισημάνεις το λάθος.
    Αντ'αυτού αποφάσισες να ειρωνευτείς οτι δήθες ψάχνεις που θα βρεις αξίνες.

    Επειδή λοιπόν εμείς ξοδεύουμε ώρες για τις συχνές ερωτήσεις, δεν θα ανεχτούμε απο κανεναν να μας προσβαλει και να κανει ειρωνικες ερωτήσεις επειδή είχε ξεμείνει μια πρόταση από προηγούμενο ποστ.

    Εκτος και αν όντως δεν καταλαβες οτι δεν ήταν λάθος και όντως έψαχνες σε όλες τις εκτάσεις τις αξίνες και δεν τις έβρισκες.
    Τοτε θα σου ζητήσουμε συγνώμη γιατι είχαμε την εντύπωση οτι είσαι έμπειρη παίκτρια.
     
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Αν δεν ειχατε σβησει το ποστ μου ως ειρωνικο θα βλεπατε οτι δεν αναζητουσα αξινες ,αλλα ρωτησα που θα μας χρειαστουν
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Βλέπουμε και τα σβησμένα ποστ. Τώρα ποιος βγάζει αυθαίρετα συμπεράσμαστα; :music:
     
  5. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Αφου το ειδατε λοιπον που εγω αναζητουσα αξινες?
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καποια αλλη σοβαρή ερώτηση έχεις?
    Γιατί σε αυτή σου απάντησα ήδη.
    Ειλικρινά εχώ πιο σοβαρά πράγματα να κάνω από το αρχίζω ανούσιες αντιπαραθέσεις μαζί σου.
     
  7. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Ουτε εγω εχω αυτην την διαθεση και πιστεψτε με δεν περιμενα να παραδεχτειτε το λαθος σας οτι με προσβαλατε.
     
    Αρέσει στον/ην νταφυντακ.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν μπορώ να πω το ίδιο και για εσένα.
    Το γνωρίζαμε εξαρχής οτι θα δημιουργήσεις θέμα όταν διαγράψαμε το ποστ σου.
    Είναι συνήθες φαινόμενο.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.