Εργαλεία

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την rafaelos2011, 31/5/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. rafaelos2011

rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

Γεια σε όλους τους συναγρότες μου, η δική μου ιδέα είναι να προστεθεί η δυνατότητα να πωλούνται εργαλεία στη λαϊκή (π.χ. καρφιά, χτένες). Εφόσον υπάρχει ήδη μία μεγάλη γκάμα προϊόντων που μπορούν να πουληθούν και να αγοραστούν στη λαϊκή δεν νομίζω να υπάρχει πρόβλημα να προστεθεί κι αυτή η κατηγορία. Άλλωστε δεν νομίζω ότι η εταιρία έχει μεγάλο κέρδος από την αγορά εργαλειοθηκών από τους παίκτες.

Αρέσει στους Gulit1 και graganta.
  2. -Snorkel-

-Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

Σε παρακαλώ να αφαίρεσεις την υπογραφή σου.
    Βρισκόμαστε στο Ελληνικό forum και η γλώσσα που μπορείς να χρησιμοποιήσεις είναι μόνο τα ελληνικά.
    Σε κάθε ανάρτηση με χρήση άλλης γλώσσας θα παίρνεις από 5 πόντου ποινής

3. rafaelos2011

rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

Με συγχωρείτε, μόλις είδα την επισήμανσή σας αφαίρεσα αμέσως την αγγλική πρόταση που είχα τοποθετήσει στην υπογραφή μου. Όμως εφόσον αυτό απαγορεύεται, γιατί δεν αναγράφεται στους κανόνες; Δεν νομίζω άλλωστε ότι είναι αυτονόητο ότι δεν πρέπει να χρησιμοποιούμε προτάσεις γραμμένες σε άλλες γλώσσες στην υπογραφή μας.

Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  4. tempelxanas

tempelxanas Μόνιμος στο φόρουμ

Πολύ καλή η ιδέα σου, αλλά δυστυχώς ανεφάρμοστη. Τον λόγο τον είπες και μόνος σου.
    Εφόσον η εταιρεία προσφέρει εργαλειοθήκες με φιορίνια δλδ ευρώ, δεν υπάρχει περίπτωση να μας δώσει αυτή την χαρά.
    Το αν έχουν αγοραστική κίνηση ή όχι, αυτό δεν μπορούμε να το γνωρίζουμε.
    Καλή συνέχεια.

Αρέσει στον/ην rafaelos2011.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.