Επικοινωνια με υποστηριξη.

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smacsyl, 12/6/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Καλησπερα σας.Ειχα στειλει πριν 2-3 μερες στην υποστηριξη για ενα προβληματακι που εχω με το νησι του θησαυρου.Το θεμα ομως ειναι οτι δεν επελεξα μεηλ και ειχε ενα προεπιλεγμενο στο οποιο δεν εχω προσβαση και με παρεπεμπε στο zoo.
    Αυτο το συνειδητοποιησα αφου δεν ελαβα απαντηση για δυο μερες και ηξερα οτι η υποστηριξη απανταει αμεσα συνηθως η τουλαχιστον μεσα στη μερα.
    Ετσι σημερα ξανα εγραψα το προβλημα μου με το σωστο μεηλ οπου και ελαβα απαντηση.Λυπαμαι αν δεν ημουν σαφης αλλα εχω προσβαση μονο στο μεηλ που μου απαντησε η υποστηριξη σημερα.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Θα πρέπει να δηλώσεις ένα εγκυρο εμαιλ στον λογαριασμό σου.
    Δυστυχώς για λόγους ασφαλείας η υποστήριξη δεν απαντάει σε διαφορετικά email από τα δηλωμένα καθώς δεν αποδεικνύεται οτι είσαι ο νόμιμος κάτοχος του λογαριασμού.
     
  3. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Σεβαστο.Το εγκυρο μεηλ μου ειναι αυτο στο οποιο απαντησατε σημερα οπου εκει μου ερχονται ειδοποιησεις για το παιχνιδι .Αυτο ειχα δηλωσει και για ταυτοποιηση καπου 10 χρονια πριν οταν εκανα εγγραφη και σε αυτο επικοινωνησαμε και παλαιοτερα για καποιο αλλο προβλημα που μου ειχατε λυσει.
    Λογικα επειδη ειχα κανει εγγραφη μεσω του zoo , εχει σαν προεπιλογη ενα μεηλ στο οποιο δεν εχω προσβαση.
    Τι μπορω να κανω τωρα;Μπορω να δηλωσω καπως σαν μεηλ επικοινωνιας αυτο στο οποιο μιλησαμε σημερα;
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Επικοινώνησε με την υποστήριξη με ένα έγγυρο εμαιλ και θα ενημερωθείς τι πρέπει να κάνεις.
     
  5. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Για να καταλαβω και συγνωμη αν φανει χαζη η ερωτηση μου.Το εγκυρο μεηλ μου ειναι αυτο που εστειλα σημερα.Να στειλω ξανα απο το ιδιο στην υποστηριξη για να δηλωσω αυτο ως εγκυρο και μετα να ανοιξω νεο εντυπο με το προβλημα μου;
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα συμπληρώσεις ένα νέο έντυπο με το έγκυρο εμαιλ και θα γράψεις το λόγο για τον οποίο δεν έχεις πρόσβαση σου και το πρόβλημα σου.
     
  7. smacsyl

    smacsyl Άρχων του φόρουμ

    Οκ!! Θα κανω οτι εκανα και το πρωι απλα στην αρχη θα γραψω οτι αυτο ειναι το επισημο μεηλ μου και οτι δεν εχω προσβαση στο μεηλ που μου εχει σαν προεπιλογη. Σωστα; Αν ναι μπορει να κλεισει και ευχαριστω για το χρονο σου.
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.
    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.