Εξαφάνιση υπάρχοντος στάβλου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την haha-haha, 28/9/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. haha-haha

    haha-haha Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα. Στην φάρμα είχα ένα μία λιμνούλα ψαριών ροζ την οποία πλέον δεν μπορώ να την βρω στους στάβλους και στις αναβαθμίσεις αυτών. Ευχαριστώ
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Μπορείς να μας δώσεις το ID σου σε παρακαλώ;
     
  3. haha-haha

    haha-haha Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Παράληψη μου. Χρήστης: haha-haha ID: 53244992
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Στις 2017-08-13 και ώρα 18:10:09 δώρισες το συγκεκριμένο στάβλο σε συμπαίκτρια σου με το όνομα "Βιρτζίνια"
     
  5. haha-haha

    haha-haha Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συγνώμη αλλά επειδή δεν θυμάμαι κάτι τέτοιο, γιατί είχα ενεργοποιήσει και την περίοδο διακοπών, πως τον δώρισα;
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τα logs του λογαριασμού σου δείχνουν οτι τον συγκεκριμένο στάβλο τον δώρισες κατά το μίνι δρώμενο του Πάρε δώσε. Αν δεν τον δώρισες εσύ, τότε κάποιος άλλος έχει πρόσβαση στον λογαριασμό σου και καλό θα ήταν να αλλάξεις κωδικό πρόσβασης.
     
  7. haha-haha

    haha-haha Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν έχω συμμετάσχει ποτέ στο δρώμενο Πάρε δώσε! Και φυσικά δεν δώρισα ποτέ κανέναν στάβλο. Συμπαίκτρια με το όνομα Βιργινία είχα πριν πολύ καιρό. Και τον κωδικό μου εγώ δεν τον έχω δώσει πουθενά.
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Καλησπέρα.
    Σου παραθέτω απόσπασμα των γενικών όρων χρήσης:

    Στην περίπτωση όπου ένας τρίτος κάνει χρήση ενός λογαριασμού, κατόπιν αποκόμισης των στοιχείων πρόσβασης επειδή ο χρήστης δεν τα ασφάλισε επαρκώς από τυχόν πρόσβαση τρίτων σε αυτά και σε περίπτωση όπου διεξήχθησαν παραβάσεις νόμων ή κανονισμών της σύμβασης, οφείλει ο χρήστης να αποδεχθεί κάθε υπευθυνότητα, σαν να ήταν ο ίδιος που έκανε χρήση του λογαριασμού.

    Συνεπώς το μόνο που μπορούμε να κάνουμε είναι να σε συμβουλεύσουμε να αλλάξεις κωδικό πρόσβασης το συντομότερο δυνατόν και να μην το κοινοποιήσεις σε κανέναν.
     
  9. haha-haha

    haha-haha Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Επειδή από δικό μου υπολογιστή κανείς δεν έχει πρόσβαση και κανένας δεν γνωρίζει τον κωδικό μου, μάλλον αναφερόμαστε σε υπόθεση χακαρίσματος του λογαριασμού. Εγώ μπορώ να αλλάξω κωδικό, αλλά πρέπει κι εσείς να ερευνήσετε περαιτέρω, γιατί μπορεί να γίνει και σε άλλους λογαριασμούς. Φυσικά θεωρώ κρίμα να επωμιστώ τις συνέπειες με το να χάσω τον στάβλο μου, που δόθηκε σε κάποιον, όχι από εμένα.
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν τίθεται θέμα ασφαλείας. Ολοι οι λογαριασμοί είναι ασφαλείς εφόσον ακολουθείτε τους κανόνες ασφαλείας και διαλέγετε σωστούς κωδικούς.

    Είτε εσύ έδωσες το κωδικό σου,είτε ήταν πολύ εύκολος και κάποιον τον βρήκε. Υποθέτω το 2ο.

    Εχεις άλλη ερώτηση;
     
  11. haha-haha

    haha-haha Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Λάθος
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν καταλαβαίνω τι θεωρείς λάθος αλλά ισχύει αυτό του είπα.

    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.