Ενεργοποίηση Pinkie pie

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την anamak, 10/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. anamak

    anamak Αρχάριος στο φόρουμ

    Δεν ξέρω αν έχω χάσει κάτι, αλλά δεν μπορώ να ενεργοποιήσω την τάρτα για παράταση των ενεργών βιοτεχνικών. Συμβαίνει κάτι;
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    Αν για τα βιοτεχνικά που έχεις καταναλώσει, έχεις πάρει την παράταση χρόνου που δίνει η Pinkie pie, δεν μπορείς να καταναλώσεις άλλη μέχρι να λήξει ο χρόνος των βιοτεχνικών.
    Θα πρέπει να καταναλώσεις ξανά, νέα βιοτεχνικά για να μπορείς να ξαναπάρεις παράταση χρόνου από την Pinkie pie
     
  3. anamak

    anamak Αρχάριος στο φόρουμ

    Κατανάλωσα καινούρια βιοτεχνικά για τον Πυρετό του Ποδοσφαίρου και δεν μπoρώ να καταναλώσω Pinkie Pie. Δεν νομίζω να κάνω κάποιο λάθος. Όπως και νάχει σας ευχαριστώ.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς σε παρακαλώ να μας δώσεις το id σου;
    [​IMG]
    Αν στη μπάρα που φαίνονται τα βιοτεχνικά που έχεις καταναλώσει , υπάρχει το σηματάκι με το αλογάκι, δεν μπορείς να καταναλώσεις άλλη Pinkie Pie, μέχρι να λήξουν
     
  5. anamak

    anamak Αρχάριος στο φόρουμ

    Έχετε δίκιο. Ποτέ πριν δεν το είχα προσέξει (το άλογάκι). Ευχαριστώ. Μπορείτε να κλείσετε.
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλή συνέχεια
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.