Ενα μονον event

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την maraki85, 13/11/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. maraki85

    maraki85 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Aπο χθες ειμαι αναστατωμενη,... φορτιζω και ξαναφορτιζω στο λαπτοπακι μου το κακομοιρο ( που το εχω και στην εντατικη , απο κατω διπλη βαση ανεμιστηρα κι απο πανω εναν επιτραπεζιο που να στοχευει στο πληκτρολογιο .... ) κι ολο λεω πως κατι φταιει δεν μπορει να μ εμφανιζει στην μπαρα αριστερα με το ρολογακι ενα μονον ιβεντ.:wuerg:
    Στελνω μνματα στους γειτονες ...-Καλεεεεε τι εχει η δικια σας μπαρα ?
    -Ενα καστανο μου λενε
    -Και μετα?
    -Μετα.... τιποτα , το κιτρινο χρωμα της μπαρας....
    τσ τσ τσ ... δεν τους πιστευω , πλακα με κανουν
    Μπαινω φορουμ.... παω ημερολογιο ... ΄΄το μεγαλο κυνηγι για καστανα''..... αυτο... τιποτ αλλο...
    Δεν ειμαι καλα ...λεω αυριο , αυριο θα προστεθουν βρε αδερφε τρια ιβεντ, δυο... εστω ενα ακομα στα νησια μας ....περιμενω,περναει η ωρα ....
    Τ Ι Π Ο Τ Α .:oops:
    Απιστευτο, και τωρα τι θα κανω?πως θα τρελλανω το μυαλο μου με ερωτησεις οπως :
    τι να επιλεξω τι να φυτεψω τι να ξηλωσω πια μαρμελαδα να φαω πιο φιλτρο να καταπιω τι δωρο να στειλλω στον γειτονα? ?
    Δωρο.... αααα να πω κι αυτο .Δεν φτανει που εχουμε ΜΟΝΟΝ ΕΝΑ ιβεντ εχουμε και ΕΝΑ ΜΟΝΟΝ αναδυομενο.
    χαθηκε δηλαδη να εχουμε επιλογη, να εχει βραστο καστανο, ψητο καστανο, ωμο καστανο , καστανο καθαρισμενο , ακαθαριστο... να προβληματιστουμε να σκεφτουμε ποσα βραστα ποσα ψητα τι να στειλλω στον γειτονα ωμο και να το κανει οπως θελει?8)

    Και το αλλο? σειρα συννεφων εκπληξη.Τελειωσα τις 120 αποστολες παω με μια φορα να φορτωσω τα συννεφα.παταω στο μικρο , δεν το εχεις λεει, παταω στο δευτερο δεν το εχεις κι αυτο ...δεν εχω κανενα, αντε παλι εναρξη και ξαναματαεναρξη τιποτα....
    Παω φορουμ θα εχουν κι αλλοι το ιδιο κολλημα λεω...Τιποτα :cry:
    ''Και πως με κοβει εμενα...''(Σεφερλης) παω και διαβαζω τα του ιβεντ .
    ΟΥΠΣΣΣΣ... θα τα βαλω λεει πρωτα στα χωραφια και υστερα στα συννεφα ....
    4 διακοσμητικα καθοτανε στην μπαρα και κοιμοτανε κι εγω .....
    εκπληξη ε?δεν το ξανακανατε αυτο...θα εχω τον νου μου τωρα πονηρουληδες....;)

    Μηνες ειχα να μπω φορουμ και πολλους πολλους μηνες να γραψω , αλλα εσκασα η γυναικα ολο το βραδυ σταυρωνα το λαπτοπ ελεγα αυτο φταιει (μην χαλασει θεε μου..) μονο θυμιατο δεν αναψα, θα το εκανα....αλλα λυπηθηκα τον καημενο τον αντρα μου δεν φτανει που ακουει το τσικ τσικ τσικ..... να ανοιξει τα ματια του και να με δει με το θυμιατο.....
    Τι φταιει ο καημενος με την τρελλο-ιντερνετικια γυναικα που εμπλεξε...:p

    πολλα ειπα ..... και του χρονου με υγεια. xD
     
    Τελευταία επεξεργασία: 13/11/18
    Αρέσει σε *mava*, ΔΙΑΚΟΣ, empotonaki και 29 σε άλλους.
  2. 2014chr

    2014chr Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Να σαι καλά καλή μου!!!! xD με έκανες και γέλασα με την ψυχή μου!
    Μας ...περιέγραψες όλους μια χαρά! :p
    Τώρα βέβαια θα μου πείς: Για γέλια είναι η κατάσταση ή για κλάματα;;:music: ....Νομίζω και τα δύο!
    Καλές υπομονές κι εμείς και ...τα ταλαίπωρα λαπτοπ μας! xD
    Την καλησπέρα και την καλημέρα μου σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, White-Farmer, mara_libra και 2 σε άλλους.
  3. White-Farmer

    White-Farmer Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]
    να σαι καλα γειτόνισσα :inlove:! γελασα με την ψυχη μου πρωι πρωι
     
    Αρέσει στους ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ, sofiapao76 και -lousi-leon2001.
  4. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα!!!Διαπιστώνω οτι όσοι ασχολούμαστε με τη φάρμα,έχουμε κρυφά ταλέντα....πάντως χωρίς χιούμορ,καλύτερα να μη παίζει κανείς...φίλη τα ίδια αντιμετώζα με το λάπτοπ περυσι...η θα το πετούσα και θα αγόραζα άλλο η θα έκανα κάτι δραστικό...το έδωσα στον τεχνικό μου,το έβαλε μια μέρα στην εντατική κι έγινε περδίκι...καλά που δεν το πέταξα!!!Να φανταστείς εγώ που δεν έχω άντρα (πηδάνε απ'το μπαλκόνι δεν ξέρω γιατί)....ξυπνούσα τους γείτονες!!!για τέτοιο θόρυβο μιλάμε!!!xD
     
    Αρέσει σε dinaspyro, Coinhunter01, ΓΙΩΡΓΟΣ.Μ και 7 σε άλλους.