Εναρξη δρώμενου ?!

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την koyrsaros, 29/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημέρα

    Πριν λίγο αναρτήθηκε νέο δρώμενο με την επωνυμία Βασίλισσα του καρναβαλιού , με ημερομηνία έναρξης σήμερα στις 15:00. Είναι σωστό αυτό ?
     
    Αρέσει στους pap100, K_K__D και sofiapao76.
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Ναι η ημερομηνία και η ώρα έναρξης είναι σωστά, ξεκινάει σήμερα στις 3 το μεσημέρι.
     
  3. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    έτσι χωρίς καμία προειδοποίηση ? να κάνουμε μια προετοιμασία ?
     
    Αρέσει στους pap100, K_K__D, sofiapao76 και σε ακόμα ένα άτομο.
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Η ανακοίνωση καθώς και οι συχνές ερωτήσεις ήταν προγραμματισμένες να μπουν σήμερα στις 12:00 όπως και έγινε.
     
  5. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    Μπορεί να ήταν για εσάς ανακοινώσιμο και προγραμματισμένο. Για εμάς τους παίκτες ήταν, γιατί δεν είδα πουθενά κάποια σχετική ανακοίνωση ή εκτός αν μου διέφυγε κάτι.
     
    Αρέσει σε graganta, pap100, K_K__D και 3 σε άλλους.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

  7. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    Αγαπητή κυρία.
    Αυτό το είδα και για αυτό έγραψα το ερώτημα μου λίγα λεπτά μετά την ανακοίνωση σας για το νέο δρώμενο.
    Το ερώτημα μου παραμένει γιατί δεν είχαμε έγκαιρη ενημέρωση ώστε να προετοιμαστούμε ανάλογα.
     
    Αρέσει στους sofiapao76, pap100 και K_K__D.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αγαπητέ κύριε

    Οπως είπε και η συνάδελφος, η επίσημη ανακοίνωση έγινε την ώρα που είχε προγραμματιστεί από την ομάδα του Farmerama.

    Είναι ένα έκτακτο δρώμενο που δεν ήταν προγραμματισμένο και ανακοινώθηκε όταν έπρεπε να ανακοινωθεί και όταν λάβαμε τις τελικές πληροφορίες όπως έγινε και σε όλα τα Φόρουμ.

    Αν έχεις ένσταση επ'αυτού μπορείς να το γράψεις στην ανάλογη κουβεντούλα.
     
  9. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    επειδή ακριβώς οι κανόνες σας στις Σ.Ε αναφέρουν ότι :
    Ερωτήσεις, απορίες ή τεχνικά προβλήματα στο θέμα αυτό, θα διαγράφονται. Θα πρέπει να γίνονται στις κατάλληλες
    ενότητες για βοήθεια.

    και για να μην μου διαγράψετε το θέμα μου για τον λόγο αυτό και δημιούργησα νέο εδώ, αφού όμως με παροτρύνετε θα εκφραστώ εκεί που λέτε.

    σας ευχαριστώ
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η αρχική ερώτηση ήταν για την ημερομηνία έναρξης και έλαβες απάντηση.

    Δεν βλέπω καμία άλλη ερώτηση/απορία ή τεχνικό πρόβλημα στις επόμενες αναρτήσεις παρα μόνο μια αρνητική κριτική η οποία μπορεί να γίνει στην ανάλογη συζήτηση.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.