Feedback Εναέριοι αγώνες

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την .selia., 25/7/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. markos5560

    markos5560 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα και απο μενα,πολυ διασκεδαστικο, μου αρεσουν τα αεροπλανακια και αν τα αναδυωμενα ερχονται με καλο ρυθμο τοτε θα το τελειωσουμε,οσο για τα βηματα που θα κανουμε ειναι με το τι δωρα θελει ο καθενας ,για αυτο κοιταμε και τους πινακες που μας παρουσιαζουν οι συμπαικτες μας και τους ευχαριστουμε αλλα ο καθε ενας θα κανει οτι θεωρει καλυτερο για τηνφαρμα του.καλη επτυχια λοιπον σε ολους μας!
     
    Αρέσει σε Gulit1, vagelis1968, jimixatz και 6 σε άλλους.
  2. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Παρακαλώ eeelenaki.Γι'αυτό γίνονται οι συζητήσεις για να μαθαίνουμε και να διορθώνουμε.Μακάρι να ήταν όπως τα είπες ,να το τελειώναμε πιο εύκολα και πιο γρήγορα.Αλλά που τέτοια τύχη.
     
    Αρέσει σε Gulit1, vagelis1968, misirli και 8 σε άλλους.
  3. kaslanog

    kaslanog Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Νομίζω ότι έχεις λάθος. Τα βήματα είναι μεν 22 αλλά κάθε βήμα έχει δυο "υποβήματα" και άρα ένα διοκαύσιμο XXL περπατά 3 βήματα (ή 6 υποβήματα). Ήδη στον πρώτο αγώνα έβαλα 6 βιοκαύσιμα XXL και χρειάζομαι ακόμη 1 και 2 απλά για να τον τελειώσω.
     
    Αρέσει στους sofiapao76, georgia469 και eeelenaki.
  4. lazaros_23

    lazaros_23 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δοκιμασε καποιος συναγροτης στο bahama ολοκληρη εκταση με πεπονι??? ποσα αναδυομενα περιπου πηρε??
     
    Αρέσει στον/ην empotonaki.
  5. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    γυρω γυρω δεντρα και οσα ανετα χωραφια παιρνει στην μια εκταση πηρα 56 και στην αλλη εκταση με λιγοτερα χωραφια (ειχα περισσοτερα δεντρα )και απλα αυτη την φορα πηρα 44
     
    Αρέσει στους eeelenaki, sofiapao76 και Gulit1.
  6. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    καλα τα βηματα αλλα για να τα κανουμε εχουμε και τα αναδυομενα .εχω δοκιμασει διαφορα οπως ολη την εκταση με εικοσαωρα δεντρα και δεν πηρα πανω απο εικοσι! πως θα μαζεψουμε τα 1000 και που θελει για την φασολια ? παρεπιπτοντος εγω την βρισκω πολυ δελεαστικη και διαφορετικη απο οτι εχω αν ξερει καποιος ποιο φυτο δινει καλη ποσοτητα αναδυομενων ας μας βοηθησει για την πρωτοτυπη φασολια !!!!!!!!!!
     
    Τελευταία επεξεργασία: 31/7/16
    Αρέσει στους eeelenaki και jimixatz.
  7. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα. Από τις δύο εκτάσεις του νησιού και μόνο με πεπόνια πήρα σήμερα 43 αναδυόμενα.Οχι με άνετα χωράφια.Με μικρά.
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  8. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλημερα σας συναγροτες, παρα το θεματακι με τα αναδυομενα, θα το βγαλουμε νομιζω στο τελος, μου αρεσε πολυ αυτο το ηβεντ.
    Τα αεροπλανακια υπεροχα, αν και θα ηθελα να εχω την επιλογη να πεταω με τη νυχτεριδα, και μην ξεχνατε να ανοιγετε τους ηχους
    οταν πετατε, σε βαζουν στο κλιμα για τα καλα. xD Οσο για τα αναδυομενα, την πρωτη μερα με 20ωρα δεντρα παντου, πηρα 197 στο πρωτο μαζεμα, η καμελινα μου δινει απο 9-11 αναδυομενα. Καλη επιτυχια σε ολους.:inlove:
     
    Αρέσει σε eeelenaki, Stefoulini, Gulit1 και 4 σε άλλους.
  9. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα
    μετά τη διαγραφή των πινάκων του Ελενακιού, κανείς άλλος δεν τόλμησε να κάνει λογαριασμό τι χρειαζόμαστε. Ή λείπουν τα άλλα σαίνια του φόρουμ ή δεν θα ασχοληθούν. Κανείς να δώσει κάποια βοήθεια;;;
    (Να ευχαριστήσω τους 2 συναγρότες που ήδη προσπάθησαν και γενικά όλα τα σαίνια που μας βοηθούθν σε όλα τα δρώμενα)
     
    Αρέσει σε eeelenaki, ESABA, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  10. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα πιλότοι/σες,με 5 χωράφια στο φουλ ,κάθε 4,5 ωρες έχουμε 850 καμελίνες και μπόλικα αναδυόμενα...χαρά σε όσους έχουν λιπάσματα και bonus καλλιέργειας ...να δένετε τη ζώνη ;)
     
    Αρέσει στον/ην eeelenaki.
  11. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    maria_palou γιατί μαζεύεις τόσα λίγα φυτά? πες μας τι χωράφια έχεις? γιατί εγώ από όλα τα μικρά χωράφια παίρνω περίπου 180 Χ 5=900Χ4=3600-900=2700 κάθε μάζεμα
     
    Αρέσει σε eeelenaki, Gulit1, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  12. lazaros_23

    lazaros_23 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Σημερα το δοκιμασα και εγω με μικρα αλλα ημουν πιο τυχερος πηρα 53
    (28+25) αναδυομενα. Γενικα στην φαρμα μου σ αυτο το εβεντ τα αναδυομενα ερχονται με πολυ-πολυ καλο ρυθμο, να σκεφτεις οτι απο καθε εκταση με το φυτο του εβεντ παιρνω καμια 10αρια ενω στα προηγουμενα το πολυ 5-6.
     
  13. chara1955

    chara1955 Ενεργός συντάκτης

    [​IMG] τελειο και ευκολο ιβεντ,καλη συνεχεια σε ολους!!!
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kikijimy, chara1959 και 7 σε άλλους.
  14. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    Όπως συμβαίνει συνήθως, μετά την chara1955, έτσι και τώρα,τελείωσα και εγώ.

    [​IMG]

    Καλή συνέχεια......
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kikijimy, sofiapao76 και 5 σε άλλους.
  15. takis50

    takis50 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    δεν τραβαει!!με τσατνι και τα λοιπα αντε στην καλυτερη περιπτωση να παρω καμια δεκαπενταρια αναδυωμενα!!!αυτο συμβαινη κατα30/40% σε ολα τα event. ειπα και εγω να το διαβασουνε μερικη συναγροτες χωρις να το περνω κατακαρδα.υσ. παρακολουθο παντα ολες της αναρτισεις και ειπα να το βγαλω. βεβαια. ειναι ητριτη φορα που γραφω περι event τοσα χρονια.ευχαριστω για την προσοχη σας
     
    Αρέσει σε orpa66, sofiapao76, jimixatz και 3 σε άλλους.
  16. empotonaki

    empotonaki Δούκας του φόρουμ

    Το τσάτνι τι δουλειά έχει με τα αναδυόμενα; Και τα λοιπά,δεν ξέρω τι είναι,αλλά σίγουρα δεν έχουν σχέση ούτε αυτά!
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kikijimy, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  17. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Μολις χθες καταφερα να ξεκινησω το δρωμενο οποτε δεν εχω μπει ακομα στο πνευμα. :D
    Συνολικα για ολα τα βηματα δηλαδη θα χρειαστουμε 7απλα, 2χλ και 49χχλ βιοκαυσιμα? :)
     
    Αρέσει σε eeelenaki, kikijimy, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  18. Louisa

    Louisa Κόμης

    Καλησπέρα κι από εμένα. Πολύ ωραίο καλοκαιρινό δρώμενο. Ωραία γραφικά, απλός μηχανισμός και επιλογή στα δώρα. Τι άλλο να ζητήσει κανείς;

    Το τι θα χρειαστείς εξαρτάται από τα δώρα που θα επιλέξεις. Όσο πιο πολλές φορές αλλάξεις πορεία (εγώ το έκανα αρκετές φορές) τόσο πιο πολύ θα χρησιμοποιήσεις το απλό βιοκαύσιμο= περισσότερα φυτά+αναδυόμενα... Ξήλωσε τη φάρμα σου για να προλάβεις και μεγάλο φυτό το βράδυ για αναδυόμενα (εγώ βάζω εξευγενισμένη γιρλάντα καλαμποκιού) και καμελίνα την ημέρα. Καλή δύναμη.
     
    Αρέσει σε eeelenaki, Stefoulini, kikijimy και 2 σε άλλους.
  19. ESABA

    ESABA Ενεργός συντάκτης

    (η γιρλαντα καλαμποκιου σε μεγαλα χωραφια?)
     
    Αρέσει στον/ην kikijimy.
  20. Louisa

    Louisa Κόμης

    Με τα 1χ1 χωράφια παίρνεις πιο πολλά αναδυόμενα.
     
    Αρέσει στους eeelenaki, ESABA, sofiapao76 και σε ακόμα ένα άτομο.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.