Εμφάνιση ίδιου username

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την vpapas, 18/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. vpapas

    vpapas Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα!
    Εμφανίζεται στους φίλους μου χρήστης με username ίδιο με το δικό μου, vpapas δηλαδή, με αποτέλεσμα να μην ξέρουν σε ποιο να στείλουν δώρα.
    Ξέρω ότι είναι αδύνατον να υπάρχει όντως χρήστης με ίδιο user, οπότε πρέπει να πρόκειται για το δικό μου και να έχει φάει κάποιο κόλλημα στο level2 , γιατί αυτό το επίπεδο δείχνει ότι έχει.
    Επίσης, αδυνατώ να λάβω μηνύματα από φίλους και γείτονες. Είτε στείλουν γράφοντας απλώς το username μου, είτε κλικάρουν πάνω στην εικόνα προφιλ μου και στείλουν από κει, είτε σε απάντηση δικού μου μηνύματος , τα μηνύματά τους δεν έρχονται.
    ID: 54738314
    Ευχαριστώ εκ των προτέρων
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Θα σε παρακαλέσω να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη, επιλέγοντας στο είδος προβλήματος, γενικές ερωτήσεις
    Την υποστήριξη θα την βρεις κάτω από το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας σου και θα πρέπει να συμπληρώσεις ένα έγκυρο email που να έχεις πρόσβαση γιατί εκεί θα λάβεις την απάντηση από την υποστήριξη
     
  3. vpapas

    vpapas Αρχάριος στο φόρουμ

    Ευχαριστώ πολύ. Θα απευθυνθώ εκεί
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλή συνέχεια
    Το θέμα προωθήθηκε στην υποστήριξη και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.