Εκτροφή κάστορα.

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την giannissuper, 29/8/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Τελευταία επεξεργασία: 2/9/15
    Αρέσει σε kitsena, .mariakeh., .ATHENA. και 3 σε άλλους.
  2. Louisa

    Louisa Κόμης

    απλώς για να μας ανοίξεις την όρεξη λοιπόν....
     
    Αρέσει στους giannissuper, .mariakeh. και Stefoulini.
  3. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    αρα οσο περισσοτερα παραδιδουμε απο αυτα που μας ζηταει τοσο καλυτερη ανταμοιβη θα παιρνουμε?? :p
     
    Αρέσει στους giannissuper και .mariakeh..
  4. Γυάλινη_Σφαίρα

    Γυάλινη_Σφαίρα Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το ποτάμι έχει φουσκώσει με αποτέλεσμα να σπάνε τα φράγματα και να πλημμυρίζει η φάρμα. Οι κάστορες θέλουν να βοηθήσουν αλλά θα χρειαστούν βοήθεια. Βοήθησε τους στην κατασκευή και δε θα χάσεις!

    [​IMG]

    [​IMG]

    [​IMG]



    [​IMG]
    [​IMG]
    [​IMG]
     
    Αρέσει σε verybadfarmer, kitsena, Louisa και 6 σε άλλους.
  5. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    παιδιά ένα φράγμα χρειάζεται ξύλα! άρα καστορόξυλα, ποια σας το είπε; :p και θα χρειαστούν και αρκετά !!!
     
    Αρέσει στους Louisa, .mariakeh. και Stefoulini.
  6. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Τελευταία επεξεργασία: 2/9/15
    Αρέσει σε verybadfarmer, .eugenaki., .mariakeh. και 2 σε άλλους.
  7. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Εγώ βλέπω πως θα υπάρχει "παγκόσμια μπάρα" όπως σε άλλα δρώμενα παλιότερα -έχουμε πάνω από χρόνο να κάνουμε τέτοιο. Τα προϊόντα που δίναμε μετρούσαν παγκοσμίως και αν έφταναν σε κάποια αξία παίρναμε τα ανάλογα δώρα. Είχαν χαρακτηριστεί λίγο άδικα, γιατί κέρδιζαν όλοι τα δώρα, ανεξάρτητα από την προσπάθεια του καθενός.
     
    Αρέσει στους .mariakeh., Louisa και Stefoulini.
  8. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Αν ζητάει γενιές καστόρων, μάλλον την πατήσαμε, μιας και το προηγούμενο event εκτροφής, μας ξάφρισε από σούπερ τροφές...:oops: αν όμως ζητάει και φυτά και γενικά ό,τι μπορούμε να δώσουμε, τότε θα είναι τέλειο!! :D θυμίζει λίγο το event με τις γάτες...;)
     
    Αρέσει στους .mariakeh. και Stefoulini.
  9. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    καταρχας τι εκτροφή θα ήταν αν δε ζητούσε γενιές; και σου λέω γενιές καστόρων θα ζητάει και αρκετα καστορόξυλα!!! (αυτο το τελευταίο βάρεθηκα να το λέω! xD)
     
    Αρέσει στους .mariakeh., Stefoulini και SemK.
  10. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλά, αυτό ψιλοεννοείται...;) απλά μαζεύονται πιο εύκολα σε σχέση με τις γενιές καστόρων, που χρειαζόμαστε σούπερ τροφές, που είναι σπάνιες τώρα μετά το τεράστιο δρώμενο εκτροφής της προηγούμενης εβδομάδας...:p
     
    Αρέσει στους .mariakeh. και Stefoulini.
  11. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    [​IMG]
    Εμένα αυτή η εικόνα μου φαίνεται πιο κατατοπιστική. Θα υπάρχουν -αυτό βλέπω- 4 βήματα-δωμάτια δεξιά με δικά τους δώρα και ότι δίνουμε μετράει και στην παγκόσμια μπάρα αριστερά. Μετά την ολοκλήρωση των δωματίων μπορεί κανείς να συνεχίσει στην παγκόσμια και αν ολοκληρωθεί θα πάρουμε και το μεγάλο δώρο. Θα περιλαμβάνει γραμμή φασολιάς, αν βλέπω καλά στην ανάρτηση της Γυάλινης Σφαίρας.
    Δεν ξέρω πως βάζουν link αλλά η εικόνα είναι από την ίδια πηγή του giannisuper πιο πάνω.
     
    Αρέσει στους Stefoulini, LILA413 και .mariakeh..
  12. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    μηπως θα δειχνει τη συνολικη προοδο τη δικη μας και των φιλων μας? ετσι λεει κατω αριστερα.
     
    Αρέσει στον/ην Louisa.
  13. Louisa

    Louisa Κόμης

    τα κουκουνάρια τα προσέξατε;;; ίσως οι κάστορες να κόψουν δέντρα για να κάνουν το φράγμα....
     
    Αρέσει στον/ην kitsena.
  14. Nantia123

    Nantia123 Κόμης

    Όταν λέει των φίλων σας, εννοεί όλων των παικτών του farmerama.
     
    Αρέσει στους LILA413 και Stefoulini.
  15. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Τελευταία επεξεργασία: 2/9/15
    Αρέσει σε kitsena, anastasia13, verybadfarmer και 3 σε άλλους.
  16. evieva

    evieva Αυτοκράτορας του φόρουμ

  17. giannissuper

    giannissuper Έμπειρος

    Έτοιμοι οι στάβλοι.
    Με πρόλαβες evieva xD

    [​IMG]
    πηγή
     
    Τελευταία επεξεργασία: 2/9/15
    Αρέσει σε kitsena, psipsi1978, Stefoulini και 7 σε άλλους.
  18. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Σοβαρή απορία! τι θα γίνει άραγε με τους στάβλους καστόρων + και ++ που έχουμε??? :oops: σε ποιους από τους πανέμορφους χρωματιστούς στάβλους θα μετατραπούν άραγε?? :music:
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  19. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    Προσωπικά δεν νομίζω να μετατραπούν σε κάτι άλλο, όπως και για παράδειγμα τα κλασικό χειροστάσιο + παρέμεινε έτσι και δεν μετατράπηκε σε κάτι άλλο.
     
    Αρέσει στους Gulit1, Stefoulini και Louisa.
  20. SemK

    SemK Επαγγελματίας του φόρουμ

    Αχ, κρίμα...:sleepy: θα μου άρεσε να ζωντάνευε λίγο η φάρμα μου από άποψη χρωμάτων...:music:
     
    Αρέσει στον/ην rafaelos2011.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.