Εκτροφές

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την FARMERLENA65, 6/2/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Καλημέρα. Ενώ έχω καταναλώσει το βιοτεχνικό που δίνει 1000% ΠΕ κατά την διάρκεια εκτροφών στα αποτελέσματα μου δείχνει 0 ΠΕ γιατί? ID:22001444
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Μπορείς να μας δείξεις ένα screenshot?
     
  3. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Δεν ξέρω πώς... πάντως αυτή τη στιγμή έχω ανοιχτή την καρτέλα των αποτελεσμάτων 9.54 οι πρώτες και 10.26 οι επόμενες. Πατώντας το κουμπί στο λάπτοπ PrtSc μου βγάζει: Το στιγμιότυπο οθόνης αποθηκεύτηκε στο one drive. Κλικάροντας βλέπω τις εικόνες που έχω τραβήξει αλλά δεν μπορώ (δεν με αφήνει)να τις αντιγράψω για να τις δείτε.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 6/2/21
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν καταλαβαίνω τι είναι αυτά τα νούμερα που αναφέρεις.

    Στις εκτροφές που έκανες στις 2021-02-06 09:47:29 έλαβες 10.946 ΠΕ από κάθε εκτροφή.
    Στις εκτροφές που έκανες στις 2021-02-06 10:19:25 έλαβες 10.158 ΠΕ από κάθε εκτροφή,
     
  5. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Δυστυχώς εγώ δεν τα βλέπω αυτά τα νούμερα και φυσικά αν κλείσω για να ξαναμπώ δεν θα υπάρχουν αυτές οι πληροφορίες . Τώρα που έχω ανοικτή την οθόνη δεν ξέρω, δεν μπορώ να κάνω screenshot να σας το δείξω
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR