Εκτροφές και τροφές του Bahamarama

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την katerina-paylopoyloy, 7/12/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν αγρότες/ισσες η ιδέα μου είναι η εκτροφή των παπαγάλων,των κοάλα,των τουκάν και των βραδύποδων , γιατί είναι τα μοναδικά ζώα του bahamarama που δεν έχουν γίνει ακόμα. Τα άλλα ζώα όπως η καμήλα,η μαϊμού , ο ελέφαντας και τα πάντα είναι όμορφοι οι στάβλοι τους και θα ήθελα να έβλεπα τα παραπάνω ζώα.Επίσης οι αλλαγές στις τροφές του ελέφαντα είναι καλές και πιστεύω πως πρέπει να γίνει με τους παπαγάλους επειδή έχουν τα μήλα για τροφή στην πραγματικότητα δεν είναι του bahamarama. Ευχαριστώ πολύ.;)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 8/12/17
    Αρέσει στους elpaylopoylos και xristina-alexopoyloy.
  2. FARMER.GP

    FARMER.GP Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα!! Η ιδέα σου μοιάζει λίγο με δυο δικές μου : Οικογένειες ζώων (1) και 2. :) Εγώ προσωπικά συμφωνώ μαζί σου! ;)
     
  3. katerina-paylopoyloy

    katerina-paylopoyloy Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια χαραντάν farmer.gp χαίρομαι πολύ που συμφωνείς με τις ιδέες μου και εγώ συμφωνώ με τις δικές σου!:p
     
    Αρέσει στον/ην FARMER.GP.