Εκανα λαθος

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smaro94, 6/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Να σας ζησουν και τα 3 :D εγω αυτο που βλεπω για ακομη μια φορα ειναι οτι δεν θα βρω το δικιο μου τι και αν δεν πηρα τιποτα τι και αν ειπα στην γειτονισα να αρνηθει την προταση που το εκανε φυσικα :inlove: ας ειναι καλα η εταιρια και να δουμε ποιος θα χασει τελικα :cry:
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Εγώ αυτό που βλέπω οτι δεν θέλεις να συνεργαστείς και επιτίθεσαι σε εμάς χωρίς λόγο για άλλη μία φορά.

    Χαίρομαι που τώρα γυρνάς στην αρχική σου διατύπωση οτι τέλικά ξόδεψες τα φιορίνια από λάθος σου και όχι τα πήραμε εμείς. Κάτι είναι και αυτό.

    Αυτή που χάνεις είσαι εσύ στην προκειμένη περίπτωση γιατί σου λέμε απο χτες να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη και δεν θέλεις.
    Εμείς δεν χάσαμε τίποτα απολύτως. ;)

    Και επειδή είναι κουραστικό να γράφω τα ίδια και τα ίδια και εσύ να απαντάς επιλεκτικά, θα κλείσω το θέμα.

    Συνοψίζοντας.... Αν θες βοήθεια, επικοινώνησε με την υποστήριξη.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.