Εκανα λαθος

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την smaro94, 6/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    παρακαλω ενω πατησα να στειλω καθημερινο δωρο σε εναν γειτονα μου πηρε 300 φιορινια ενω εδιχνε τα καθημερινα δωρα μετα απο λιγο εδιχνε τους αραβωνες με τα δαχτυλιδια σας παρακαλω να ακυρωθει
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Επικοινώνησε σε παρακαλώ με την υποστήριξη.
     
  3. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλησπερα εστειλα στην υποστηριξη θα μου επιστραφουν τα 300 φιορινια??? εστειλα και μηνυμα στην γειτονισα μου να μην το δεχτει γιατι εκανα λαθος τι γινετε σε αυτη την περιπτωση ξερετε εσεις να μου πειτε?
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Είτε το δεχθεί η γειτόνισσά σου είτε όχι τα φιορίνια δεν γυρνάνε πίσω.
    Οπως σου είπα επικοινώνησε με την υποστήριξη για περαιτέρω διευκρινίσεις.
     
  5. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Αρα μου λετε οτι πανε τα φιορινια μου δεν προκειτε να τα παρω πισω?
     
  6. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Επικοινώνησε με την υποστήριξη να ελέγξουν το πρόβλημα σου.
     
  7. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Εχω στειλει αλλα δεν εχω παρει απαντηση ακομη.
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Ωραία, θα σου απαντήσει ο πρώτος διαθέσιμος συνεργάτης, λίγη υπομονή σε παρακαλώ.
     
  9. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Συγνωμη και παλι αλλα ακομη δεν εχω παρει απαντηση
     
  10. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Σου έχει απαντήσει η υποστήριξη.
    Πως δεν έλαβες απάντηση;;
     
  11. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλημερα μπορειτε να μου πειτε τι μου απαντησε γιατι εγω πραγματικα δεν εχω λαβει απαντηση
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα
    H υποστήριξη σου έχει απαντήσει 5 φορές.
    Αν ξεμπλοκάρεις τα email μας ίσως μπορέσεις να δεις τις απαντήσεις.
    ;)
     
  13. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Μου πηρε η εταιρια 300 φιορινια χωρις κανεναν λογο περιμενω την επιστροφη των φιορινιων μου και αυτη ειναι η μονη δικαιη απαντηση που περιμενω
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    1. Θα πρέπει κάποια στιγμή να φερθείς ώριμα και να μην κατηγορείς συνέχεια του συντονιστές. Όπως είπες και χτες και όπως αναγράφεται και στο τίτλο ΕΣΥ έκανες λάθος και πλήρωσες 300 Φιορίνια (Και από τι ξέρω στην υποστήριξη είπες απλά οτι απο λάθος μας σου αφαιρέσαμε 300 Φιορίνια χωρίς λόγο οπότε καλό θα είναι να θυμάσαι τι είπες για να μην πέφτεις σε αντιφάσεις)
    2. Σου είπαμε να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη. Είναι φυσικό να μην θέλεις να επικοινωνήσεις λόγω της προηγούμενης συνομιλίας με την οποία δήλωσες οτι δεν θέλεις να έχεις καμία επικοινωνία με την υποστήριξη. Οπότε αν δεν θέλεις να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη για την διευθέτηση του λάθους ΣΟΥ, τότε είναι δικό σου πρόβλημα πλέον και όχι δικό μας.
    3. Αν θες απάντηση, τότε ξεμπλόκαρε τα email από την υποστήριξη και θα λάβεις απάντηση. Διαφορετικά απλά θα περιμένεις.
    4. Δεν πρόκειται να παραβώ καμία αρμοδιότητα μου και να σου πιστώσω φιορίνια ή οτιδήποτε άλλο από το Forum. Οι οδηγίες είναι σαφής. Τέτοιου είδους προβλήματα επιλύονται μέσω της υποστήριξης και μόνο.
    5. Εμείς θέλουμε να σε βοηθήσουμε αλλά εφόσον εσύ αρνείσαι, τότε η ευθύνη είναι σε εσένα.
     
  15. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Αν θελατε να βοηθησετε θα μπορουσε η εταιρια αφου δεν αγορασα τιποτα να μου επιστρεψει τα φιορινια μου
     
  16. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ε όχι και δεν αγόρασες τίποτα... Αγόρασες τα δαχτυλίδια, Μόνη σου το είπες χτες. :music:

    Και επαναλαμβάνω... Υπάρχει λύση....
    Αν δες θες να συνεργαστείς, τότε κράτησε τα δαχτυλίδια.
     
  17. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Να σας ρωτησω πως γινεται οι διαφημησεις απο την εταιρια να ερχονται στο μαιιλ μου και η απαντηση να μην ερχεται [​IMG]
     
  18. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αυτό θα πρέπει να το απαντήσεις εσύ. Εμείς δεν γνωρίζουμε τι ρυθμίσεις έχεις κάνει στο email σου.
    Στην ανεπιθύμητη αλληλογραφία έχεις κοιτάξει;
    Κοιτάς στο email στο οποίο συμπλήρωσες στο έντυπο;
     
  19. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Ενα μαιιλ εχω
     
  20. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    και εγώ έχω 3 email :)
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.