Εικασιες και πιθανοτητες.

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την maroula, 12/10/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    [​IMG]
    Καλημερα σε ολους σας, προσεξα πως εχει αναψει συζητηση γυρω απο την πιθανοτητα
    να δοθει νεος χωρος, κι ειπα να ριξω λαδι στη φωτια χιχιχιχι.8);)
    Λοιπον ριξτε μια ματια σ'αυτη τη φωτογραφια, και ας κανουμε ολοι τις εικασιες μας.

    http://www.farmeramafans.de/
     
    Αρέσει σε anastz, sofiapao76, LILA413 και 4 σε άλλους.
  2. pepi1973

    pepi1973 Προχωρημένος

    στα δεξια μας βλεπω δεντρακια καλο αυτο τωρα τα κτιρια της βιοτεχνικης περιοχης με αγχωνουν να παιξει και νεο επαγγελμα? αντε να δουμε!!!
     
  3. xara2011

    xara2011 Εξαιρετικό ταλέντο

    καλημερα .....εγω απο αυτο που βλεπω θα εβγαζα το συμπερασμα οτι δεν προκειται για καινουργιο χωρο μα για αλλαγη πιθανη στον βιοτεχνικο χωρο !;).....ισως καινουργιο επαγγελμα??!! ....δε καταλαβαινω και τι γλωσσα βεβαια οποτε δε ξερω τι λεει το κειμενο ...:oops:
     
  4. nekstele

    nekstele Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    κανενα αγγλικουλι τιποτα σε γαλικουλι η να τολμησω να ρωτησω για ελληνικουλια για τους μη γερμανοφωνους μπας και βγαλουμε και μεις κανα συμπερασμα
     
    Αρέσει στους misirli, kitsena και jimixatz.
  5. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    εμένα το ποταμάκι που φαίνεται μου θυμίζει περισσότερο λουλουδότοπο
    μήπως μπορέσουμε να το αναβαθμίσουμε (με αστεράκια ίσως)και να μπορούμε να τοποθετούμε δέντρα κ στάβλους;
     
  6. maroula

    maroula Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπερα παιδια, η εικονα ειναι φοντο απο το γερμανικο φορουμ, δεν λεει κατι για φημες, απλα μου φανηκε σαν ενδειξη πως κατι ετοιμαζεται στο παιχνιδι, μπορειτε να μπειτε και να το δειτε, και πανω δεξια θα σας βγαλει το συμβολο της μεταφρασης, αν το πατησετε κατι θα διαβασετε, δεν βγαινει και νοημα βεβαια.
    Αυτο που μου εκανε εντυπωση ειναι τα φθινοπωρινα χρωματα, επισης η μιση εικονα μου θυμιζει το αγριο λιβαδι πριν τους 12 γειτονες, το θυμαται κανεις? Μεγαλη εντυπωση μου εκαναν και τα ζωα στην εικονα, δεν ξερω τι να υποθεσω.
     
    Αρέσει σε anangio, anastz, sofiapao76 και 2 σε άλλους.
  7. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Μήπως αλλάζει ο χάρτης του Φαρμεράμα;
     
    Αρέσει στους jimixatz, sofiapao76 και misirli.