Ειδικός τόπος για παράπονα της smaro94

Η συζήτηση στο 'Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -Snorkel-, 4/8/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

  2. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Καλο μεσημερι και ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας
    κατ αρχην οταν εγω προσωπικα κανω καποια παραπονα ειναι γιατι αγαπω το παιχνιδι παιζω απο το 2010 που αρχισε και θελω να γινετε ολο και καλυτερο
     
  3. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και εμείς οι συντονιστές παίζουμε από το 2010 και αγαπάμε το παιχνίδι και το δείχνουμε έμπρακτα αφιερώνοντας προσωπικό χρόνο και κόστος ως εθελοντές για να εξυπηρετούμε τους συμπαίκτες μας όπως και εσένα. ;)
     
  4. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Πολυ ωραια λοιπον τοτε θα σας ρωτησω σαν συμπαικτρια ποσο σας αρεσει να εχετε στις μπαρες σας αμετρητα δεντρα + σταβλους +εργαστηρια που καθονται απραγα και επιπλεων να πωλουνται συχνα καινουρια?
    αυτο ειναι το πρωτο μου παραπονο.
     
  5. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Υπάρχει εδική ενότητα να γραψεις τις ιδέες σου.
    Αλλη ερώτηση έχεις;
     
  6. smaro94

    smaro94 Δούκας του φόρουμ

    Δεν ειναι οτι δεν εχω αλλη ερωτηση η αλλο παραπονο ειναι που καταλαβαινω οτι δεν θα λυθει κανενα απο τα παραπονα μου οσο και να προσπαθησω οποτε απο το να σας τρωω και εσας τον χρονο σας προτιμω σιγα σιγα να αποχωρησω
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Για άλλη μια φορά,δημιουργείς θέμα χωρίς λόγο.
    Σου δώσαμε την δυνατότητα να εκφράσεις τα όποια παράπονα έχεις.
    Σας έχουμε δώσει ειδική ενότητα να γράφετε ιδέες ή κριτική για το παιχνίδι. Και αρνείσαι να κάνεις και τα δύο.

    Αν δεν θέλεις να το κάνεις, δεν θα σε πιέσω ούτε θα σε πείσω.
    Όμως δεν θα δεχθώ σε καμία περίπτωση την αιτιολογία σου οτι δεν θα γράψεις την ιδέα σου γιατί δεν θα ασχοληθούμε με αυτήν.
    Προωθούμε όλες τις ιδέες οι οποίες είναι εφικτές και όλο το feedback από όλα τα δρώμενα.

    Αν θές να το πιστέψεις καλώς... αν όχι είσαι ελεύθερη να αποχωρήσεις...

    Καλή συνέχεια.
     
    Αρέσει στους empotonaki και kolokythopitas.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.