Feedback Εβδομάδα των αυγών

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 11/4/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FARMERLENA65

    FARMERLENA65 Διοικητής του φόρουμ

    Χριστός Ανέστη, χρόνια πολλά!!! Καλή επιτυχία σ' όλους...[​IMG]

    Ευχαριστώ τους φίλους και τους γείτονές μου για τη βοήθειά τους...
     
    Τελευταία επεξεργασία: 17/4/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, maria_palou και 7 σε άλλους.
  2. vickymou

    vickymou Κόμης

    τελος και εγω, καλο κουραγιο σε οσους προσπαθουν ακομη και ευχαριστω τους γειτονες για την βοηθεια τους.
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, maria_palou και 4 σε άλλους.
  3. marikaki1981

    marikaki1981 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χριστός ανέστη και χρονια πολλά και απο εμένα!!! Δυστυχώς εγώ πέρασα περισσότερς ώρες στην κουζίνα μου παρα στην φάρμα μου και δεν κατάφερα να μαζεψω τον απαιτούμενο αριθμό αναδυόμενων:cry:
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, kitsena, jimixatz και 6 σε άλλους.
  4. vickymou

    vickymou Κόμης

    μολις ανοιξα το καφασι με ομορφα πραγματα και.............κερδισα 1 ολοκληρο μενεξε!!!!!!!!!!!!!!! δεν ξερω πως να σας το δειξω αλλα ναι!!! 1 ολοκληρο μενεξε
     
    Αρέσει σε takis.00, kolokythopitas, jimixatz και 7 σε άλλους.
  5. Megas_kokoriko

    Megas_kokoriko Δούκας του φόρουμ

    Λοιπόν... τελείωσα και πήρα τη φασολιά η οποία είναι πραγματικά ένα πασχαλινό δώρο καθώς δίνει πολλά σχετικά με τις φασολιές που είχαμε στα τελευταία δρώμενα. Χρησιμοποίησα ελάχιστα σ.λ. και ελάχιστα σ.λ.ζωζώς (μόνο στα δέκα πρώτα), δύο τσάτνια (τα οποία τα πήρα πίσω από το δρώμενο), καθόλου λίπασμα (το οποίο το μοσχοπούλησα), δεν άλλαξα καθόλου τα χωράφια μου (σε μικρά ή άνετα), στον BAHAMARAMA φύτευα ότι μου έλειπε και δεν άλλαξα τα δέντρα μου ή τους σταύλους εκεί. Όμως έχω 25% ζωντανό θρύλο και δεν έχασα ούτε ένα μάζεμα. Συμπέρασμα: το δρώμενο ήταν βατό για όσους δεν πήγαν εκδρομή και πλουσιοπάροχο. Καλή επάνοδο στις δουλειές μας...
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, mmixail, jimixatz και 5 σε άλλους.
  6. dora196501

    dora196501 Ανερχόμενος συντάκτης

    Από τα 600:mad:!!!!! τελευταία Πασχαλιάτικα Μενταγιών για να πάρω την φασολιά, διάλεξα το Ελληνικό Πάσχα με τα ψητά στα κάρβουνα, τα κόκκινα ΑΛΗΘΙΝΑ αυγά και τις μαργαρίτες στα βάζα.......
    Και του χρόνου........ να βάλουν πάλι ένα τέτοιο απαιτητικό δρώμενο να χαρώ αφάνταστα:mad:......Χριστός Ανέστη :music:!!!!
     
    Αρέσει σε mmixail, kolokythopitas, pap100 και 7 σε άλλους.
  7. johnz

    johnz Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χρόνια πολλά ! Εγω δεν εχω τελειωσει ακομα , και πιστευω οτι θα επρεπε να δοθει παράταση 1 - 2 ωρες για την αδυναμια log in χθες .
     
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, maria_palou και 2 σε άλλους.
  8. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Kαλημερα ενα απο τα καλυτερα ιβεντ με πολυ καλλα δωρα μεταξυ των αλλον ειχα και πολλα καροτα και κερδισα περιπου και 100.000.000 χ.τ. μου περισσεψαν και 1045 αναδυομενα παρα πολυ ευκολο παντα τετοια να εχουμε καλυ συνεχεια σε ολους.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 18/4/17
    Αρέσει σε kolokythopitas, jimixatz, maria_palou και 2 σε άλλους.
  9. Kodessa

    Kodessa Δούκας του φόρουμ

    100.000.000 χτ απο καροτα ? μιλαμε οτι ειχες τονους για να εχεις αυτο το κερδος ;)
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, kolokythopitas, graganta και 6 σε άλλους.
  10. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Χριστός Ανέστη και χρόνια πολλά σε ολη την αγροτοπαρέα, τέλος το δρώμενο για μένα, τέτοιο ψυχοβγαλτικό δρώμενο ΔΕΝ θέλω να ξαναδώ.:mad: Πραγματικά απορώ με κάποιους συμπαίκτες μου, που ενθουσιάστηκαν με το συγκεκριμένο... Μήπως να λέγατε ΤΙ μαγικά κάνατε, έτσι ώστε να διευκολυνθούμε όλοι μας...
    Καλή συνέχεια και επιτυχία σε σας που το προσπαθείτε ακόμη. Υπομονή παιδιά, θα την χρειαστείτε
    Ενα μεγάλο ευχαριστώ στους γείτονες και φίλους, που χωρις την δική τους βοήθεια, δε θα τα κατάφερνα...
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, takis.00, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  11. maria_palou

    maria_palou Βετεράνος του παιχνιδιού

    Χρόνια Πολλά!Χριστός Ανέστη!!!
    Με την πολύτιμη βοήθεια φίλων και γειτόνων,παρ'ότι απουσίασα από το δρώμενο ένεκα των ημερών,τα κατάφερα και ολοκλήρωσα τη φασολιά(μία από τις καλύτερες σειρές)...να είμαστε όλοι καλά,με υγεία,αγάπη και όμορφες στιγμές!καλή συνέχεια...
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, takis.00, kolokythopitas και 7 σε άλλους.
  12. zendaya_13

    zendaya_13 Τακτικός στο φόρουμ

    καλησπερα.μολις το τελειωσα με την ψυχη στο στομα στην κυριολεξια....ευτυχως αρνι φαγαμε....χριστος ανεστη και χρονια πολλα σε ολους
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, kolokythopitas, gtrullis και 5 σε άλλους.
  13. elli5571

    elli5571 Ανερχόμενος συντάκτης

    τελος και εγω, καλο κουραγιο σε οσους προσπαθουν ακομη και ευχαριστω τους γειτονες για την βοηθεια τους.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, gtrullis, sofiapao76 και 3 σε άλλους.
  14. melita

    melita Εξαιρετικό ταλέντο

    Τέλος και εγώ με το δρώμενο. [​IMG]

    Ας ελπίσουμε τόσα πολλά αναδυόμενα να μην μας ξαναζητηθούνε...
    Ευχαριστώ τους γείτονες για την βοήθεια τους με τα δωράκια τους.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, kolokythopitas, gtrullis και 4 σε άλλους.
  15. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Xρόνια Πολλά. Χριστός Ανέστη. Τέλειωσα και εγώ το δρώμενο, ευχαριστώ πολύ τους γείτονές μου και φίλους για την βοήθεια.:mad::oops:o_O
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, takis.00, kolokythopitas και 8 σε άλλους.
  16. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Τέεεεεεεελος.ουφ.Πραγματικά πολλά αναδυόμενα...όχι άλλο τέτοιο...Στο παρά ένα το τελείωσα.Στις 2.30 παρέδωσα τα τελευταία.Ευχαριστώ και πάλι γείτονες και φίλους για την βοήθειά τους.Η φασολιά πάρα πολυ καλή με πολλούς Π.Ε και Τ.Π.Ε. Αξιζε,αλλά όχι για τόσο άγχος.
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, takis.00, kolokythopitas και 5 σε άλλους.
  17. picantinio2012

    picantinio2012 Προχωρημένος

    χάρηκα και εγω με την φασολια αλλα δεν ξερω που βρισκεται το καφασι με το ομορφο πραγμα...
     
    Αρέσει σε nota.dim1802, maria_palou, kolokythopitas και 2 σε άλλους.
  18. mmixail

    mmixail Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπερα ειχα πολλα δουλεια αρκετον ημερων δεν θυμαμαι ποσες μου περισεψανε και 454086 καροτα δεν προλαβα να τα πουλησω αυτο το ιβεντ ηταν θυσαυρος γεια μενα απο τα καλυτερα.
     
    Αρέσει στους maria_palou και kolokythopitas.
  19. maniotis

    maniotis Ειδικός του φόρουμ

    κατ αρχην χριστος ανεστη πανω στον υπολογιστη κοιμοσουν?
     
    Αρέσει στους maria_palou, kolokythopitas και empotonaki.
  20. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Η συζήτηση κλείνει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.

    Καλή συνέχεια.

    Χρόνια Πολλά σε όλους σας απ την ομάδα του FARMERAMA! :inlove:
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.