Δώρα στις 24 Δεκεμβρίου

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την FLOWERA, 24/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FLOWERA

    FLOWERA Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα και Χρόνια Πολλά. Το βράδυ μετά τις 1.οο που αλλάζουν τα δώρα μπήκα στο ημερολόγιο. Πάτησα το 24 και μου έδωσε τις μπανάνες, τις οποίες όντως και έχω.
    Μετά πήγα να πατήσω τα επιπλέον δώρα και είναι ακόμη κλειδωμένα, λέγοντας ότι πρέπει πρώτα να ανοίξω όλη τη σειρά με τις κάλτσες. Το θέμα είναι ότι τις έχω ανοίξει κανονικά στις ημερομηνίες τους και δεν έχω κανένα κενό. Μπορείτε να δείτε σας παρακαλώ τι συμβαίνει?
    Έχω κάνει πάνω από 10 επανακινήσεις και κλεισίματα,αλλά το πρόβλημα παραμένει.
    Το id είναι 28440538

    Προσθήκη
    Διαπίστωσα ότι μια κάλτσα νομίζω στις 22 δεν με την έχει χρεώσει ενώ πάντα καθημερινά άνοιγα το ημερολόγιο και έπαιρνα το δώρο της ημέρας.
    μπορείτε να το ελέγξετε?
     
    Τελευταία επεξεργασία: 24/12/16
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλημέρα και χρόνια πολλά
    Από τον έλεγχο φαίνεται πως δεν έχεις ανοίξει την κάλτσα στις 22/12
    Αν κοιτάξεις πιο προσεκτικά , θα δεις , πως δίπλα από το εικονίδιο με τις σούπερ τροφές έχει +, αυτό σημαίνει πως δεν το άνοιξες τη μέρα που έπρεπε και μπορείς να το ανοίξεις μόνο με φιορίνια
     
  3. FLOWERA

    FLOWERA Ανερχόμενος συντάκτης

    Ναι αυτό το είδα και εγώ σήμερα το πρωί,όμως πάντα άνοιγα τα δώρα στις ημερομηνίες τους. Ενδέχεται να μην πάτησα το κουμπί αρκετά δυνατά και έτσι δεν χρεώθηκαν? και πως δείχνει ότι είναι σουπερ τροφές αφού λέτε ότι δεν το πάτησα? κανονικά θα έπρεπε να φαίνεται η κάλτσα. Είμαι σίγουρη ότι πάτησα το κουμπί.
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το ημερολόγιο ήταν σχεδιασμένο έτσι ώστε αν δεν άνοιγε η κάλτσα μέσα σε 24 ώρες , να αποκαλύπτεται το δώρο που κρύβει, έχοντας δίπλα ένα + ,ώστε να πληρώσεις με φιορίνια, μόνο αν σε ενδιαφέρει το δώρο.
    Δυστυχώς δεν την άνοιξες την κάλτσα :(
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  5. FLOWERA

    FLOWERA Ανερχόμενος συντάκτης

    τελικά όποιος βιάζεται σκοντάφτει,,,επειδή πολλές φορές άνοιγα τα δώρα μετά τις 1 το βράδυ,,,ίσως τελικά την πάτησα
    οκ ευχαριστώ για τον έλεγχο,,,καλή συνέχεια
     
  6. Unicorn*

    Unicorn* Στρατηγός του φόρουμ

    Παρακαλούμε
    το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.