Δωρεάν γύρους από το ΜαζαγΌραμα

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την melita, 9/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλησπέρα.
    Θέλω να ρωτήσω, σε περίπτωση που αγοράσω 3 φορές το δώρο Δωρεάν Γύρος ( 3*4=12 ) οι δύο επιπλέον δωρεάν γύροι θα χαθούν ;
    Φαντάζομαι ότι θα πρέπει να αγοράσω 2*4=8 , στην συνέχεια να μπω να παίξω 2 γύρους ώστε να μείνουν 6 και μετά να μπω στο μαζαγόραμα να αγοράσω άλλο 1*4 ώστε να έχω 10 δωρεάν γύρους ;
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να έχεις μέχρι 10 απλούς γύρους στο ροδάνι. Τους 2 παραπάνω γύρους θα τους χάσεις.
     
  3. melita

    melita Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    Καλά το φαντάστηκα. Για να πω την αλήθεια δεν το δοκίμασα να τα αγοράσω, αλλά φαντάζομαι θα βγάζει κάποια καρτέλα προειδοποίησης που να σε ενημερώνει ότι οι επιπλέον δωρεάν γύροι θα χαθούν. Αν όχι δεν ξέρω αν θα μπορούσατε να το προωθήσετε . Όπως και την ονομασία που είναι ΜαζαγΌραμα ενώ στις Σ.Ε. Μαγαζόραμα :)

    Ευχαριστώ. Καλή συνέχεια.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Ναι, βγαίνει layer που σε ενημερώνει οτι έχεις φτάσει σχεδόν το ανώτατο όριο γύρων και οτι αν πάρεις τους γύρους θα τους χάσεις.
    Το μεταφραστικό πρόβλημα το έχουμε προωθήσει, το σωστό είναι Μαγαζ-όραμα.

    Παρακαλώ, καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.