Δρώμενο

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την Gulit1, 27/9/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Καλησπέρα, το πρόβλημα που έχω είναι ότι δεν μπορώ να παραδώσω την στιγμή που τα
    έχω τα συγκεκριμένα στο κατάστρωμα 2.
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    έχεις ξεκλειδώσει το γειτονικό τετράγωνο . έτσι ώστε να έχεις πρόσβαση και στο τετράγωνο που επιθυμείς να παραδώσεις;
     
  3. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Ναι
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Θα πρέπει να μας δώσεις ένα screenshot και να μας αναφέρεις, ποιο τετράγωνο προσπαθείς να ανοίξεις, μήπως το γειτονικό που λες έχεις ξεκλειδώσει, έχει τοίχο και δεν έχεις πρόσβαση σ αυτό που θέλεις
    Αν δεν μπορείς να δώσεις screenshot, πες μας από τις ΣΕ, το τετράγωνο που θέλεις να ανοίξεις και ποια γύρω απ αυτό έχεις ξεκλειδώσει
     
  5. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Στο τετράγωνο που δείνει 3 γλαστρούλες του έρωτα ή που δείνει 310000 πε με παράδωση 150 εξωγήινο μεγάφωνο.
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μας πεις με τα νούμερα από την εικόνα, ποια έχεις ανοίξει και σε ποιο δεν μπορείς να παραδώσεις;
    [​IMG]

    Δώσε μας το ID σου για να γίνει έλεγχος
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/9/18
  7. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Έχω ανοίξει το 18 και θέλω να πάω στο 23 ή απο το 14 στο 15 ή απο το 18 στο17.
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν βλέπω κάποιο screenshot :eek:



    Ούτε το ID σου βλέπω :eek:


    Αν δεν θέλεις να συνεργαστείς, λυπάμαι αλλά δεν μπορούμε να σε βοηθήσουμε.
     
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Ευχαριστώ βλέπω διορθώθηκε.
     
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Δεν υπήρχε λάθος κάτι για να διορθωθεί.

    Δεν έχεις ξεκλειδώσει ούτε το 18, ούτε το 14 οπότε λογικό μου ακούγεται να μην μπορείς να προχωρήσεις. ;)

    Ας μην ρίχνουμε τις δικές μας απροσεξίες σε λάθη του παιχνιδιού και μόλις δούμε οτι κάναμε λάθος αντί να το παραδεχθούμε να λέμε οτι διορθώθηκε


    Καλή συνέχεια.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.