Δρώμενο

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την μαρω69, 13/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλημέρα! Μόλις απέκτησα τα διακοσμητικά του δρώμενου, όμως δεν μπορώ να τα τοποθετήσω στη φασολιά. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα;
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Έχεις αγοράσει τη σειρά συννέφων;
     
  3. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Ναι
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μου δώσεις το Id σου;
     
  5. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    29848834
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Έχεις πάρει τα 4 διακοσμητικά αλλά όχι και τη σειρά συννέφων. Η σειρά συννέφων εμφανίζεται στο εναέριο λιβάδι αλλά δεν την έχεις αγοράσει απο το ποδοσφαιρικό κατάστημα.
     
  7. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Μα μέχρι χθες μου έδειχνε ότι την έχω αγοράσει ,και είμαι σίγουρη ότι την έχω αγοράσει
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Στις 2017-05-13 και ώρα 07:33 αγόρασες μαζί και τα 4 διακοσμητικά αλλά όχι και την σειρά συννέφων.
     
  9. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Δεν αγόρασα σήμερα τη φασολιά αλλά κάποια από τις προηγούμενες ημέρες ,δεν θυμάμαι ποια. Σήμερα αγόρασα μόνο τα διακοσμητικά. Και ενώ μέχρι χθες μου έδειχνε ότι την έχω αγοράσει , σήμερα το πρωί μου έδειχνε ότι δεν την έχω
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Τα logs δείχνουν αυτά που σου ανέφερα. Αν έχεις ενστάσεις, μπορείς να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.