Δρώμενο μπαλώματα

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 27/5/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλησπέρα σας όπως είδα παραπάνω σας κάνανε παράπονα για του ότι δεν μπορούν να μπούν στο δρώμενο και εγω το ιδιο πρόβλημα εχω με φορτώνει μεχρι το 40 -45% μετά βγάζει ένα μήνυμα το farmerama exe σταμάτησε να λειτουργεί και τα γουιντοους θα κλείσουν το πρόγραμμα και θα σας ειδοποιήσουν όταν υπάρχει κατι νέο στο λογισμικό και με πετάει έξω από το παιχνίδι. Μπήκα στο δρώμενο με ολους τους τρόπους και από παντού αλλα τα ίδια. id 27708204
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Μπορείς σε παρακαλώ να δοκιμασεις να μπεις σε άλλο λογαριασμό και να μας πεις αν αντιμετωπίζεις το πρόβλημα και σε εκείνο το λογαριασμό;

    Και τι ακριβώς εννοείς οτι μπήκες με όλους τους τρόπους;
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Έναν λογαριασμό έχω και όταν εννοώ ότι μπήκα με όλους τους τρόπους εννοώ ότι μπήκα και από την βασική φάρμα και από το άγριο λιβάδι και από το ρολόι.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θέλουμε να ελέγξουμε αν το πρόβλημα είναι σε συγκεκριμένους λογαριασμούς ή σε συγκεκριμένους υπολογιστές.
    Χωρίς τις απαραίτητες πληροφορίες δεν μπορούμε να εντοπίζουμε το πρόβλημα.

    Το έχουμε προωθήσει αλλά οι πληροφορίες που λαμβάνουμε είναι ελάχιστες και δεν μας βοηθάνε.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ναι έχετε δίκαιο για αυτά που λέτε παραπάνω αλλά ξέχασα να σας πω ότι το πρωί σε κάποια φάση μπήκα για λίγο στο δρώμενο το ότι δεν μπορώ να μπω είναι το απόγευμα πρωτού κανά 2 ωρίτσες.
     
  6. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα και σήμερα με ένα παράπονο στα χείλι δυστυχώς ούτε σήμερα δεν μπορώ να μπω στο δρώμενο ... τι κρίμα!!!!. Συγχωρέσετε γι΄ αυτό που θα πω αλλά πιστεύω να έχει φτιαχτεί προτού τελειώσει το δρώμενο. Καλό σας υπόλοιπο.
     
  7. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αν δεν μας βοηθήσετε δίνοντας μας πληροφορίες δεν μπορούμε να βοηθήσουμε και εμείς.

    Με το να έχουμε 2 μόνο αναφορές με οτι δεν παίζει το δρώμενο δεν μας βοηθάει καθόλου.

    Το έχουμε προωθήσει όμως. Μέχρι τότε μπορείς να παίξεις απο browser.
     
  8. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Οκ χίλια ευχαριστώ
     
  9. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπορείς σε παρακαλώ να δοκιμάσεις ξανά και να μας ενημερώσεις αν λειτουργεί τώρα;
     
  10. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Κα snorkel μόλις δοκίμασα να μπω στο δρώμενο αν και φόρτωσε στο 100% και ψιλοάργισε λίγο (πιθανόν μπορεί να φταίει και το λάπ τόπ μου που άργησε να μπει στο παιχνίδι ) ναι μπήκα κανονικά μόνο θα σας παρακαλούσα να το δοκιμάσω και αύριο και θα σας απατήσω με σιγουριά πάντως τώρα μπήκα. Σας ευχαριστώ πολύ καλό σας υπόλοιπο.
     
    Αρέσει στον/ην -Snorkel-.
  11. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σας Kα snorkel και καλό σας σ/κ μόλις τώρα μπήκα πολύ ποιο εύκολα στο δρώμενο χωρίς να έχω κάποιο πρόβλημα σας ευχαριστώ πολύ για ότι κάνατε για εμένα μόνο θα ήθελα μια και μιλάμε τώρα (ίσος είμαι και σε λάθος ενότητα ερωτήσεων) θα ήθελα σας παρακαλώ να δείτε πόσα πλακίδια μου πιστώθηκαν στην αρχή όπως έχουν πιστωθεί σε όλους τους παίχτες. Έχω την εντύπωση από ότι διάβασα θα πιστωνόταν 6 πλακίδια ενώ σε εμένα πιστώθηκαν 3 (εάν θυμάμαι καλά) είναι σωστά ή λάθος. Σας ευχαριστώ και πάλι.
     
  12. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Σε όλους τους παίκτες πιστώθηκαν 6 πλακίδια. Τα τρία πλακίδια θα τα δεις πάνω δεξιά και τα άλλα τρία είναι ήδη τοποθετημένα στις θέσεις και έτοιμα για χρήση.

    upload_2021-5-29_10-24-21.png
     
  13. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Ωωω μάλιστα χίλια ευχαριστώ αλλά μια και πάλι μιλάμε για το δρώμενο χωρίς να σας γίνω βαρετός προτού 5 λεπτά που πήγα να μπω μμμ δυστυχώς δεν μπήκα αλλά σας παρακαλώ μην με μαλώσετε που σας ζαλίζω αλλά επειδή άνοιξα εγώ το θέμα με το του ότι δεν μπορώ να μπω στο δρώμενο γι' αυτό το λέω και πάλι. Σόρρυ και καλό σας βράδυ καλό σας υπόλοιπο.
     
  14. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα.
    Δυστυχώς φαίνεται οτι οι παλιοί υπολογιστές δεν μπορούν να σηκώσουν το δρώμενο.
    Έχει προωθηθεί και αν αλλάξει κάτι θα ενημερωθείτε.
     
  15. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σας Κα snorkel πρέπει να έχετε απόλυτο δίκαιο σε ότι αναφέρεστε παραπάνω εγώ όπως και άλλοι παίκτες δεν έχουμε να κάνουμε κάτι παραπάνω παρά να περιμένουμε δικιά σας ενημέρωση. Θέλω να σας ευχαριστήσω που ασχοληθήκατε με έμενα και το πρόβλημα μου να είστε καλά να έχετε μια όμορφη Κυριακή και να περάσετε υπέροχα. Καλό υπόλοιπο και καλό σας μεσημέρι.
     
  16. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.