Δρώμενο Ψαρέματος

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την FeniaR, 16/11/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. FeniaR

    FeniaR Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, παρόλο που έχω ψαρέψει ήδη δύο φορές στο δρώμενο ψαρέματος, δεν εμφανίζεται καμία πρόοδος στα ψάρια που έχω πιάσει. Είναι όλα 0.

    Ευχαριστώ πολύ
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα.

    Δεν υπάρχει περίπτωση να μην έχεις πάρει ανταμοιβές.
    Απλά οι ψαριές σου μπορεί να έχουν γεμίσει ήδη τη μπάρα κάποιου ψαριού και να έχεις πάρει τα αντίστοιχα αστερονομίσματα σαν ανταμοιβή.
    Αστερονομίσματα κάτω απ τα ψάρια δεν φαίνεται να έχεις μαζέψει;
     
  3. FeniaR

    FeniaR Αρχάριος στο φόρουμ

    Και γω σκεφτηκα οτι ισως καποια μπαρα γεμισε, αλλά έχω 12 αστερονομισματα που δεν εξηγουνται καπως απο 2 ψαριες. Η τελευταια ψαρια ηταν παπαγαλοψαρο νομιζω που δινει 12 νομισματα, η μπαρα παρολα αυτα γραφει 0/4.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Μπορείς να μου δώσεις το id σου;
     
  5. FeniaR

    FeniaR Αρχάριος στο φόρουμ

    54869130

    Ευχαριστώ πολύ
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Στις 2017-11-15 16:47:17 έπαιξες με απλό δόλωμα και πήρες 1 παπαγαλόψαρο και στις 2017-11-16 14:21:45 έπαιξες με δόλωμα πολυτελείας και πήρες 3 παπαγαλόψαρα. Σύνολο 4 παπαγαλόψαρα και άρα 12 αστερονομίσματα.
     
  7. FeniaR

    FeniaR Αρχάριος στο φόρουμ

    Α οκ! Δεν πρόσεξα ότι μπορείς να πιάσεις παραπάνω από ένα ψάρι τη φορά στην ανακοίνωση για το δρώμενο. Ζητώ συγνώμη για την αναστάτωση. Ευχαριστώ πολύ!
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Με το απλό δόλωμα πιάνεις ένα ψάρι, με το εκλεκτό δόλωμα δύο και το δόλωμα πολυτελείας πιάνεις 3 ψάρια.

    Παρακαλούμε.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.