Feedback Δρώμενο Στάβλοι Νέον III

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 19/4/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    δεν χρειάζεται καν να προσπαθήσεις! ακριβώς το από πάνω μου ποστ έχει έτοιμες 132 ενεργες!!! αν πολλαπλασιάσεις επι 2 θα καταλάβεις ότι ξόδεψε 264 σούπερ τροφές!
     
    Αρέσει σε soyla74, xristos-ale3andros, Stefoulini και 6 σε άλλους.
  2. annagiannis

    annagiannis Προχωρημένος

    θα εχουμε γεννητουρια ομως? γιατι δεν μας λενε?
     
    Αρέσει σε soyla74, LILA413, xristos-ale3andros και 8 σε άλλους.
  3. verybadfarmer

    verybadfarmer Ενεργός συντάκτης

    [​IMG] ίσως έπρεπε να περιμένω ιβέντ γεννητουριών,αλλά είμαι ανυπόμονη!!!θα το περιμένω για τίς κλειδαριές που μου λείπουν:)
     
    Αρέσει σε soyla74, LILA413, xristos-ale3andros και 14 σε άλλους.
  4. monolith2

    monolith2 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG]καλή συνέχεια σε όλους:).
     
    Αρέσει σε soyla74, LILA413, xristos-ale3andros και 20 σε άλλους.
  5. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπέρα αγροτοκτηνοτρόφοι :) κι εγώ θα συμφωνήσω με τους προλαλήσαντες που άρεσαν το στήσιμο του δρώμενου και με την ευκαιρία που έχουμε να πάρουμε τους στάβλους ανεξάρτητα από τη φασολιά!!! έτσι δε θα στερηθεί κάποιος τους φωσφοριζέ στάβλους -αν και δεν είναι από τους αγαπημένους μου οπτικά- αν δεν έχει τις σ.τ ή δεν επιθυμεί να τις καταναλώσει!!!
    επίσεις σημαντικοί είναι οι π.ε. που μας δίνουν τα διακοσμητικά, ειδικά αν θελήσουμε να τα τοποθετήσουμε στο λουλουδότοπο!!!
    θα ηθελα να επκαι οι αμοιβές είναι σημαντικές και τα πολλά χορτοτάληρα και π.ε. αρκετοί και σ.τ. αλλά το πιο ιδιαίτερο είναι πως παίρνουμε δύο στάβλους νέον, κάτι που είναι μεγάλη βοήθεια στο χώρο στη φάρμα, για ΄μενα και γι΄αυτούς που τοποθετούν στάβλους....
    και μη ξεχνάμε... το δρώμενο της ανταλλαγής, σίγουρα θα υπάρχουν κάποιοι που θα ανταλλάξουν τα διακοσμητικά έναντι "αδρής αμοιβής" ;)
    ναι, τελικά μου άρεσε το δρώμενο στο σύνολό του :)
     
    Αρέσει σε mpimpilas, soyla74, LILA413 και 10 σε άλλους.
  6. GaTe987

    GaTe987 Παθιασμένος του φόρουμ

    Καλησπέρα στην αγροτοπαρέα, εγω το τελείωσα το δρώμενο, εντάξει ξοδεύτηκα λίγο παραπάνω, αλλά ολα οκ, καλή συνέχεια - επιτυχία σε όλους/όλες :)
     
    Αρέσει σε soyla74, LILA413, xristos-ale3andros και 11 σε άλλους.
  7. georgia469

    georgia469 Διοικητής του φόρουμ

    και εγώ πήρα τους στάβλους και την φασολιά , αλλά για τις καρδούλες περιμένω τα γεννητούρια
    να πάρουμε και τίποτα καλό
     
    Αρέσει σε soyla74, psipsi1978, LILA413 και 16 σε άλλους.
  8. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    [​IMG] το τελειωσα γιατι εχω αλλες δουλειες και δε μπορω να περιμενω τα γεννητουρια ασε που δε τα ανακοινωσαν και ποιος ξερει ποτε θα τα βαλουν μαλλον Σαββατο το βλεπω
     
    Αρέσει σε psipsi1978, soyla74, vagelis1968 και 12 σε άλλους.
  9. patatina

    patatina Ανερχόμενος συντάκτης

    Πήρα και εγώ τη φασολιά και τους στάβλους, τους έβαλα και τους τάισα.Για τα διακοσμητικά θα περιμένω τα γεννητούρια, να αναπληρώσω τα ζώα εκτροφής που έδωσα. Είναι ήδη έτοιμα τα εκτροφεία μου.Μου αρέσουν πολύ αυτοί οι στάβλοι γιατί κάνουμε οικονομία σε χώρο, τροφές, και παίρνουμε 4 ζωάκια.Θα αρχίσω να μαζεύω ζώα για τους επόμενους.Ελπίζω να μας δώσουν για όλα τα ζωάκια.
     
    Αρέσει σε soyla74, LILA413, xristos-ale3andros και 9 σε άλλους.
  10. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλησπερα σας...
    δεν μπορω να κατηγορησω τη bp για κατι αφου δεν μας ειχε υποσχεθει γεννητουρια αλλα οπως εχουμε δει να συμβαινει συνηθως (ως και παντα θα ελεγα) σε αναλογα δρωμενα παντα γινοταν και μαλιστα τις τελευταιες φορες γινοταν δις μια στην αρχη του δρωμενου κ μια το επομενο σ/κ.... ετσι λοιπον κ γω απο χτες εβαλα τα εκτροφεια (που πλεον δεν πιανουν χωρο στη φαρμα, παλι καλα) κ σημερα εδωσα τα αλογα κ τα γουρουνια (που ειχα απο φασολια κ τζαμποσταυλους) και τελειωσα μεχρι εκει που μπορουσα και τωρα καθομαι κ κοιταω το θαυμαστικο μπροστα στο σπιτακι εκτροφης κ με πιανουν τα νευρα μου που δεν μπορω-θελω να μαζεψω επειδη δεν εχει γεννητουρια.... το δηλωνω λοιπον 132 εκτροφες θα μεινουν εκει για οσο πρεπει μεχρι να μπουν γεννητουρια (μακαρι κ τωρα κ ας ειναι για μια ωρα ισα ισα να μαζεψουμε, φανταζομαι δεν ειμαι ο μονος)...
    υπομονη λοιπον σε μενα κ ευχομαι κ σε σας... κ καλη τυχη στις εκτροφες σας....και
    καλη σας συνεχεια....
     
    Αρέσει σε soyla74, kikijimy, bmanolos και 11 σε άλλους.
  11. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    το γνωριζω αυτο :)
    απλα επειδη δε βαζω ολες τις εκτροφες μαζι, τωρα εχω 40 ενεργες αλλα μολις μπουν τα γεννητουρια, αναλογα με το ζωο που μου δινει τα καλυτερα αποτελεσματα, θα κανω κι αλλες εκτροφες. γι αυτο πρεπει καπου να τα σημειωνω. :)
     
    Αρέσει σε soyla74, LILA413, fenia233 και 7 σε άλλους.
  12. tolisskorpios

    tolisskorpios Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    και εγω ξοδευτηκα λιγο παραπανω αλλα τελειωσα
    ομως ...δεν βρισκω πουθενα το χοιροστασιο :(
    τα αλλα μου πιστωθηκαν κανονικα
     
    Αρέσει σε soyla74, jimixatz, LILA413 και 6 σε άλλους.
  13. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    και σε εμένα δεν υπάρχει
    εκανα ανανέωση
    προφανώς περιμένουμε να λυθει το πρόβλημα
     
    Αρέσει σε soyla74, KATAPIOS4, jimixatz και 4 σε άλλους.
  14. patatina

    patatina Ανερχόμενος συντάκτης

    tolisskorpios Επειδή έπαθα και εγώ το ίδιο το βρήκα στους στάβλους τους απλούς ενώ τα άλλα δύο ήταν στις αναβαθμίσεις κανονικά.Μήπως συμβαίνει το ίδιο και σε σένα.Ψάξτο εκεί.
     
    Αρέσει σε soyla74, jimixatz, LILA413 και 3 σε άλλους.
  15. KATAPIOS4

    KATAPIOS4 Δούκας του φόρουμ

    εγω περιμενω τα γεννητουρια και μετα βλεπω!!!!!!!!!!!
     
    Αρέσει σε soyla74, kikijimy, jimixatz και 5 σε άλλους.
  16. Louisa

    Louisa Κόμης

    :cry: θέλω τα γεννητούρια τώραααα :cry:
     
    Αρέσει σε soyla74, vagelis1968, skareleni και 12 σε άλλους.
  17. ioanna6929

    ioanna6929 Βαρόνος του φόρουμ

    έλα καλό μου, μη κάνεις έτσι.... δες και τ΄άλλα παιδάκια δες κι εμένα... όλοι κάνουμε υπομονή και περιμένουμε, άλλωστε γεννητούρια είναι και σίγουρα θα ΄ρθουν! απλά καθυστερούν για να χαρούμε παραπάνω μόλις έρθουν:p
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, mpimpilas, soyla74 και 13 σε άλλους.
  18. tolisskorpios

    tolisskorpios Μαθητευόμενος στο φόρουμ


    εχεις δικιο , το βρηκα στους απλους σταυλους .
    ευχαριστω !!
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, soyla74, skareleni και 2 σε άλλους.
  19. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    Γεννητουρια ειστε εδω?..γεγεγεννητουρια ειστε εδω?Πιανω τις τροφες μου και σας κυνηγωxD!!!Λοιπον, υπαρχουν δυο ενδεχομενα.. ή τα γεννητουρια καθυστερουν γιατι εχασαν τον δρομο για την φαρμα:music: ή δεν θα εμφανιστουν αυτην την φορα γιατι απλα ειναι ενα μικρο τεστ αντοχης...Σκεφτηκατε οτι μπορει να μην ερχονται τα γεννητουρια γιατι θελει η εταιρια να μας δοκιμασει εαν μπορουμε να ολοκληρωσουμε δρωμενο εκτροφης χωρις την μικρη σεσουλα?xDΚαλη αναμονη και καλα μαζεματα!:music::D
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, soyla74, Gulit1 και 10 σε άλλους.
  20. NOTHS58

    NOTHS58 Έμπειρος

    Καλημέρα
    Κι εγώ με τα ήδη υπάρχοντα ζώα τέλειωσα το πρώτο μέρος.
    Για τις καρδούλες θα περιμένω μπας και βάλουν γεννητούρια με τη σέσουλα, τα οποία έτσι κι αλλιώς τα χρειάζομαι.
    Αυτό που δεν καταλαβαίνω είναι γιατί δεν ρυθμίζουν τα απαιτούμενα χορτοτάλιρα να βγαίνουν ακριβώς. Σχεδόν σε όλα τα βήματα περισσεύουν χορτοτάλιρα. Στην αρχή μάλιστα, μέχρι να καταλάβω ένα κολπάκι, έχανα περισσότερα. Μετά ακολούθησα το εξής: Διάλεγα το μεγαλύτερο δυνατό επίπεδο ζώου εκτροφής. Από ότι ζήταγε αυτόματα, έδινα ένα λιγότερο. Πάταγα δηλαδή το μείον ένα (-1) κάθε φορά, εκτός από τα απλά ζώα, όπου έχανα μεν, αλλά λιγότερα χορτοτάλιρα....
    Εκτός και αν υπάρχει καλύτερος τρόπος και δεν τον βρήκα....
     
    Αρέσει σε xristos-ale3andros, soyla74, ioanna6929 και 7 σε άλλους.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.