Διπλο κλικ και κολλημα παιχνιδιου

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την jimisraf1, 7/8/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα και καλη εβδομαδα να εχουμε...Την περασμενη Τριτη, ειχα γραψει για το κολλημα του παιχνιδιου,μετα το δεκαλεπτο περιπου και για το διπλο κλικ που γινεται αυτοματα χωρις να το θελεις...Μου απαντησε η Κατερινα οτι και τα δυο προβληματα ειναι γνωστα κι εχουν προωθηθει...Συνεχιζεται ομως και σημερα,με δυσαρεστες συνεπειες και σε σουπερ τροφες,λιπασματα Ζωζως κλπ,αλλα ιδιαιτερα στη λαικη που αν δεν εισαι πολυ προσεκτικος,σου βγαζει αμεσως 2 φορες το μηνυμα,θελεις να πουλησεις σιγουρα το ταδε προιον?Και αναγκαστικα,με το διπλο κλικ,πουλας,αν εισαι λιγο απροσεχτος επαναλαμβανω,τις διπλασιες ποσοτητες,απο το προιον που θελεις να πουλησεις...Εξακολουθουν οι τεχνικοι,να προσπαθουν,την επιλυση αυτων των 2 σημαντικων προβληματων?
     
    Αρέσει στον/ην annagiannis.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα

    Δεν υπάρχει κανένα λειτουργικό πρόβλημα με διπλό κλικ.
    Θα πρέπει να ελέγξεις την κατάσταση του ποντικιού σου ή του υπολογιστή σου γενικότερα.

    Όσο αναφορά το κόλλημα του παιχνιδιού έχει προωθηθεί αλλά διορθώνεται άμεσα με μια ανανέωση σελίδας.
     
  3. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα Χαρα μου και καλη βδομαδα να εχουμε...Δυστυχως υπαρχει λειτουργικο προβλημα με διπλο κλικ...Δεν ειναι μονο απο το δικο μου ποντικι η του υπολογιστη μου γενικοτερα...Στο κολλημα του παιχνιδιου,φυσικα διορθωνεται με μια ανανεωση...Αλλα δεν παυει να ειναι εκνευριστικο...Σε καθε περιπτωση καλα να περνας σε οτι κανεις...
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οπως σου είπα από την πλευρά του παιχνιδιού δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα.
    Και η Ελληνική ομάδα το τέσταρε και η ομάδα του Farmerama και κανείς δεν έχει παρόμοιο πρόβλημα.
    Η μόνη αναφορά είναι η δική σου και άρα το πρόβλημα ειναι στον υπολογιστή σου.
     
  5. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Ενταξει Χαρα μου...Αφου το λες εσυ,πραγματικα το εννοω,σιγουρα εχεις δικιο...Ομως μου μενει η απορια πως η Κατερινα που την θεωρω εξαιρετικη συντονιστρια,πραγματικα αξιοθαυμαστη,εγραψε την Τριτη οτι και τα 2 προβληματα ειναι γνωστα κι εχουν προωθηθει...Αρα και το διπλο κλικ...Συμπεραινω οτι εφτιαξαν το διπλο κλικ και ισως φταιει κατι σε μενα...Θα το ελεγξω και με αλλον υπολογιστη...Συγνωμη αν γινομαι κουραστικος κι επαναλαμβανομαι...Αλλα τα θεωρησα και τα 2 προβληματα σημαντικα...Καλη συνεχεια σε οτι κι αν κανεις...
     
    Αρέσει στον/ην annagiannis.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    υπήρχε κάποιο πρόβλημα και κάποιες φορές ακούγονται διπλά κάποιοι ήχοι και οπότε νομίσαμε οτι αναφερόσουν σε αυτό.
    Αλλά σήμερα αναφέρεσαι οτι πατιέται όντως δύο φορές.
     
  7. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Θα το ελεγξω και με αλλον υπολογιστη...Σ ευχαριστω παντως για την υπομονη σου κι εσενα και την Κατερινα...Καλα να ειμαστε και να περναμε καλα...
     
    Αρέσει στον/ην annagiannis.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλή εβδομάδα να έχεις.

    Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό για να μας ενημερώσεις.
     
  9. jimisraf1

    jimisraf1 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλημερα...Λογω ειδικων συνθηκων,ευχαριστων,λειπουν τα παιδια διακοπες και δεν μπορω να εχω προσβαση σε αλλον υπολογιστη η λαπτοπ...Ας κλεισει το θεμα,Χαρα μου και βλεπουμε στο μελλον...ΥΓ.Δεν πιστευω να παρεξηγηθηκε η Κατερινα μ αυτα που εγραψα...Την θεωρω εξαιρετικη συντονιστρια,μεσα σε εξαιρετικους συντονιστες...Θα μπορουσα,ισως,να γινω κι εγω συντονιστης,επειδη ασχολουμαι 15 ωρες τη μερα,με το φαρμεραμα...Μετα σκεφτηκα ομως...Αν με ρωτησουν οτιδηποτε που ειμαι ασχετος πχ τον εξευγενισμο που τον διαβασα 100 φορες και δεν καταλαβα τιποτα,τι θα απαντησω???Θα γινω ρεζιλι...χαχα Καλα να ειμαστε και να περναμε καλα.....
     
    Αρέσει στον/ην annagiannis.
  10. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα

    Δεν υπάρχει κανένας λόγος για παρεξηγήσεις.
    Αν θες να βοηθήσεις την συντονιστική ομάδα, μπορείς να στείλεις μια αίτηση στην υποστήριξη.
    Εξάλλου κανείς δεν γεννήθηκε με όλες τις γνώσεις του Farmerama ;)

    Όσο ζούμε μαθαίνουμε 8)


    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.