Διακοσμιτικο φωλια παπιας

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την crazyfarmer71, 23/12/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπερα ! εχω το διακοσμιτικο φωλια παπιας με τις αναβαθμισεις του στα υπαρχοντα μου! στην μαγικη φασολια ομως πατωντας πανω στην σειρα συνεφων για να το τοποθετησω μου λει οτι δεν υπαρχει στα υπαρχοντα μου! μπορειται να το κοιταξεται σας παρακαλω?το ID ειναι 44626668! ευχαριστω πολυ!
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Το δρώμενο έδινε δύο διακοσμητικά "Φωλιά πάπιας" και δύο σειρές συννέφων. Στη πρώτη τοποθετείς το διακοσμητικό "Φωλιά πάπιας" όπως είναι και στην δεύτερη σειρά το τοποθετείς αναβαθμισμένο. Εσύ σε ποια σειρά προσπαθείς να το τοποθετήσεις;
     
  3. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    στην σειρα ερωτευμενα λαγουδακια
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  5. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    σε αυτην που δινει 250 π.ε ανα επιπεδο! γιατι ομως στα υπαρχοντα μου υπαρχει με τις αναβαθμισεις μαζι και οχι ξεχωριστα?
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Σε αυτή τη σειρά μπαίνει το διακοσμητικό χωρίς αναβάθμιση. Αν το έχεις αναβαθμίσει δεν μπορείς να το τοποθετήσεις.
     
  7. crazyfarmer71

    crazyfarmer71 Γνώστης του φόρουμ

    οκ! ευχαριστω πολυ και καλα χριστουγεννα!
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλά Χριστούγεννα και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.