Διακοσμητικό +1

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την heavymetal7, 22/4/21.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    Γειά σας, στην παιδική χαρά, έχω ένα διακοσμητικό που δίνει +1 θα ήθελα να μου πείτε πώς λέγεται για να το βρω.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Γειά σου. Καταρχήν δεν κατάλαβα τι +1 δίνει. Υπάρχουν εκατοντάδες διακοσμητικά με εκατοντάδες μπόνους. Δεν μπορούμε να γνωρίζουμε τι να θερισες εσύ. Μπορείς μόνος σου να δεις πως λέγεται το διακοσμητικό που μόλις θερισες. Αν δεν ξέρεις εσύ τι θερισες πως θα ξέρουμε εμείς;
     
  3. heavymetal7

    heavymetal7 Έμπειρος

    Σίγουρα δίνει +1 στα ζωοκομεία και τα εργοστάσια. Για τα άλλα δεν το τσέκαρα. Εγώ όπως μαζεύω με τη θεριστική όλα μαζί τα διακοσμητικά από την παιδική χαρά πώς να τσεκάρω ποιό διακοσμητικό είναι; Και μετά που κάθομαι και τα ψάχνω ένα ένα βάζοντας το ποντίκι πάνω δεν γράφει κάτι. Μου λέτε σας παρακαλώ πώς να εντοπίσω ποιό είναι;
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Μπόνους που να δίνει αποκλειστικά +1 στα ζωοκομεια και εργοστάσια δεν υπάρχει. Οπότε δεν μπορούμε να ξέρουμε τι εννοείς. Θέρισε όλα τα διακοσμητικά με το χέρι και θα βρεις ποιο διακοσμητικό είναι.