Διακοσμητικα απ το δρωμενο Γοτθικη Ιστορια

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την fouli1988, 13/10/20.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Καλησπερα σας.Θα ηθελα να ρωτησω εαν μου λειπουν τα 2 πρωτα διακοσμητικα απ το δρωμενο γοτθικη ιστορια μπορω να τα βρω στο παρε δωσε ωστε να συμπληρωσω τη φασολια?
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Μπορείς να μου δώσεις το id σου;
     
  3. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Βεβαιως.Το ID μου ειναι: 17796158
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δεν έχεις κάνεις τις 3 πρώτες αποστολές οπότε σου λείπουν τα δυο διακοσμητικά.
     
  5. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Ναι ακριβως αυτο εγραψα πιο πανω τα 2 πρωτα,ο ερχομος της καταρας κ η ουσια του εφιαλτη αν δεν κανω λαθος τα ονοματα..Τι γινεται σ αυτη την περιπτωση?Μπορω απ το παρε δωσε να τα βρω ωστε να συμπληρωσω την φασολια?
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Αν περιλαμβάνονται στη λίστα του επόμενου πάρε-δώσε μπορείς να τα βρεις απο κει.
     
  7. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Γνωριζετε μηπως αν θα ειναι στο επομενο παρε δωσε?
     
  8. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Δυστυχώς δε γνωρίζουμε τα μελλούμενα. Θα πρέπει να κάνεις υπομονή μέχρι το επόμενο μίνι δρώμενο "Πάρε - δώσε "

    Θα ήθελα να σε παρακαλέσω να αφαιρέσεις και την υπογραφή σου. Δεν είναι ευχάριστη εικόνα να βλέπουμε τους νεαρούς να υποφέρουν.
     
  9. fouli1988

    fouli1988 Τακτικός στο φόρουμ

    Σας ευχαριστω πολυ.Οσο για την υπογραφη μου ειναι μια απλη χορογραφια των BTS αν τους γνωριζετε,κορεατικο ποπ γκρουπ..Αλλα αν ειναι να υποφερουν τα ματακια σας να την αλλλαξω.
     
    Αρέσει στον/ην -sia1971-.
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Ναι θα θέλαμε να την αλλάξεις την υπογραφή και για τα ματάκια μας και για τα καημένα αυτά τα αγοράκια απ τη Κορέα.
    Καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
    Αρέσει στους empotonaki και .selia..
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.