Διαγραφή θέματός μου

Η συζήτηση στο 'Άσχετες και γενικές αναρτήσεις' ξεκίνησε από τον/την spammer, 2/2/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. spammer

    spammer Ανερχόμενος συντάκτης

    Πραγματικά ρε παιδιά γιατί το διαγράψατε αυτό που έγραψα; Επειδή ήταν σε λάθος ενότητα ; Συγγνώμη αλλά δεν ήξερα που να βάλω ιδέα για το φόρουμ. Σας παρακαλώ να το επαναφέρετε διότι σπατάλησα χρόνο από τον λιγοστό μου ελεύθερο ( ναι περνάω δύσκολες στιγμές με το πανεπιστήμιο) για να το γράψω με όλη μου την καλή διάθεση. Πουθενά δεν προσέβαλλα και το τόνισα αυτό. Ήταν μια καλή λαβή για γόνιμη συζήτηση και όχι spam. Το είχα γράψει ευγενικότατα και πραγματικά δεν καταλαβαίνω που παραβίασα κανόνα.

    Ελπίζω να υπάρχει τρόπος επαναφοράς :( γιατί πραγματικά λυπήθηκα πολύ όταν είδα ότι σβήστηκε. :(

    Και πάλι ευχαριστώ.
     
    Αρέσει σε crazyfarma, tsdstergios99, maria_palou και 2 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    καταρχήν θα σε παρακαλέσω να προσέχεις πως εκφράζεσαι.
    Το "ρε" δεν αρμοζει στο forum μας.

    Οπως ό ίδιος ανέφερες δεν έχεις χρόνο ούτε για το παιχνίδι (δεν παίζεις καθόλου) ούτε και για το Forum.
    Δεν βρίσκω κανένα προφανή λόγο να ανοίξουμε ειδικό θέμα για εσένα για να αποκτήσεις νέους φίλους.

    Το Forum μας δεν αποσκοπεί στην εύρεση φίλων ή σε άλλες δραστηρίοτητες τέτοιου τύπου.
    Μπορείς να κάνεις μια αναζήτηση στο διαδύκτιο να βρεις τέτοια site.

    Το θέμα κλείνει ως άσχετο με το farmerama
     
    Αρέσει στον/ην heavymetal7.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.