Διαγραφή Θέματος για Παρε-Δώσε Νο2

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την koyrsaros, 31/1/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. koyrsaros

    koyrsaros Επαγγελματίας του φόρουμ

    Ζήτησα πληροφορίες ευγενικότατα και επίσημες για το θέμα για το αν το πάρε-δώσε θα ξαναεμφανιστεί.

    Επίσημες πληροφορίες που το λέει και η λέξη δίδουν απο όσο ξέρω οι υπεύθυνοι και οι αρμόδιοι ενός φόρουμ.

    Και εσείς αδράξατε της ευκαιρίας για μια ακόμη φορά να μου σβησετε το θέμα μου ως μη σχετικό με την ενότητα και επιπλέον και το χειρότερο δημιουργήσατε εντυπώσεις εις βάρος μου ότι ζήτησα επίσημες πληροφορίες για το ερώτημα μου απο τους συμπαίκτες μου.

    Εγω παραθέτω την προκλητική σας απάντηση στο πρόσωπο μου και εσείς να παραθέσετε (γιατι την σβήσατε την δική μου απάντηση) την δική μου.

    «Σε εκείνο το θέμα είναι για ερωτήσεις, απαντήσεις και συμβουλές μεταξύ των παικτών. Είναι οξύμωρο να ρωτάς τους συμπαίκτες σου για επίσημη ενημέρωση. Αυτό μπορούν να το κάνουν μόνο συντονιστές. Αλλά εφόσον συνεχώς απαξιώνεις το εργο των συντονιστών και δεν θες "τετριμμένη" απάντηση απο εμας, δεν υπάρχει λόγος να πάρεις καμία επίσημη πληροφορία από εμάς πάνω σε αυτό το ζήτημα.

    Το θεμα κλείνει.»
    Και βέβαια κατα τη συνήθη τακτική της φίμωσης όσων δεν σας αρέσουν κλείνετε το θέμα και δεν επιτρέπετε να απαντήσει ο «κατηγορούμενος σας».

    Οσο για το ποιος απαξιώνει ποιόν και τι στο Ελληνκό φόρουμ, αυτό το ξέρουν όλοι πια και αφού παραθέσετε όλα όσα μου σβήσατε να ανακαλέσετε τα είς βάρος μου σχόλια.

    .
     
    Αρέσει σε giannissuper, tsdstergios99, K_K__D και 2 σε άλλους.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Τις πληροφορίες τις ζήτησες απο τους συμπαίκτες σου. Απο οσο ξέρω οι συμπαίκτες σου δεν είναι σε θέση να σε ενημερώσουν επίσημα.
    Αυτο το κάνουν μόνο οι συντονιστές. Σαν έμπειρος παίκτης θα έπρεπε να γνωρίζεις που να θέσεις το ερώτημα σου για να λάβεις απάντηση και γνωρίζεις οτι οι κουβεντούλες είναι μόνο για συζητήσεις μεταξύ των παικτών. Αλλά προφανώς δεν ήθελες να λάβεις απάντηση απο συντονιστές αλλά να δημιουργήσεις ένταση στο φορουμ για ακόμα μια φορά.

    Μας συγχωρείς αλλά αυτό δεν πρόκειται να γίνει. Και αν κάποιος θα πρέπει να ανακαλέσει τα σχόλιά του, αυτοί δεν είμαστε εμείς.

    Επίσης γνωρίζεις πολύ καλά οτι τα μίνι-δρώμενα δεν ανακοινώνονται εκ των προτέρων.
    Τα αυθαίρετα συμπεράσματα περί κατάργησης του δρώμενου μπορείς να τα κρατήσεις για τον εαυτό σου εφόσον δεν έχει ειπωθεί κάτι τέτοιο απο εμάς.

    Και τέλος να σου υπευθυμίσω ότι


    Κλειστές θεματικές ενότητες (Threads)
    Όταν ένας συντονιστής κλείνει ένα θέμα, τότε παρακαλούμε να μην ανοίγεις το θέμα εκ νέου. Υπάρχει πάντα ένας λόγος που ένα θέμα έχει κλείσει, ακόμα κι αν δεν είναι άμεσα προφανής. Το λόγο που ένα θέμα έχει κλείσει μπορείς να τον μάθεις από τον υπεύθυνο συντονιστή του forum.



    Το θέμα κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.