Δημοσκόπηση 27/01/2015 Mini events

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 27/1/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
?

Ποιό απο τα παρακάτω mini-events σας αρέσει περισσότερο;

Αυτή η ψηφοφορία έληξε στις 3/2/15.
  1. Πάρε-Δώσε

    49.6%
  2. Το πανηγύρι του Ρέντζο

    5.2%
  3. Ανακυκλωσίτα

    3.7%
  4. Δενδροστοιχία

    8.1%
  5. Γιγάντικα εξπρές

    5.2%
  6. Μου αρέσουν όλα τα mini events

    28.1%
  7. Δεν μου αρέσουν τα mini events

    0 ψήφος(οι)
    0.0%
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το σημερινό θέμα της δημοσκόπησης είναι τα mini events.
    Τι σας αρέσει περισσότερο;
    Περιμένουμε την γνώμη σας!

    Η δημοσκόπηση θα κλείσει στις 30/01/2015 18:00

    Σας ευχαριστούμε!

    Η ομάδα του FARMERAMA
     
  2. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ψήφισα γιγαντικα αλλά το ιδιο μου αρέσει και η δενδροστοιχια.
    Απλώς νομίζω τα δώρα του Γιγαντικα απο σταβλους να παίρνουμε ζώα εκτροφής είναι καλύτερα.
     
  3. angelina081981

    angelina081981 Επαγγελματίας του φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους σας. 'Αλλη μια δημοσκόπηση ήρθε σήμερα λοιπόν η οποία μας ζητάει να ψηφίσουμε το αγαπημένο μας μίνι - event. Δημοσκόπηση - δέλεαρ γιατί ομολογώ οτι αυτή την φορά προβληματίστηκα περισσότερο από τις προηγούμενες ως προς το τι να διαλέξω, καθώς είμαι λάτρης και της δεντροστοιχίας αλλά και του αγαπημένου μου "πάρε - δώσε".. Επειδή δυστυχώς και ως γνωστόν όμως έπρεπε να επιλέξω μόνο ένα από τα δύο, η ψήφος μου δόθηκε στο εμπόριο και δώρα θεωρώντας το κατ' εμε ως ένα κομβικό δρώμενο που μπορεί να εξελίξει, ν'αναβαθμίσει την φάρμα μου, την πρόοδο και την ανέλιξη μου γενικότερα στο παιχνίδι. Επίσης ένας άλλος λόγος που το προτίμησα είναι ότι μας προσφέρει την ευκαιρία να ανταλλάξουμε δώρα με φίλους - γείτονες που ύπο άλλες συνθήκες κάτι τέτοιο δεν μπορεί να πραγματοποιηθεί. Τέλος, θα ήθελα να τονίσω και πάλι την αναγκαιότητα διαφοροποίησης των ψηφοφοριών ούτως ώστε να μας δίνεται η δυνατότητα να ψηφίζουμε με κάποιον άλλον τρόπο και όχι μόνο με την επιλογή μιας και μοναδικής απάντησης.. Αυτά από μένα.. Καλή συνέχεια συναγρότες και συναγρότισσες! Κοπιάστε όλοι να ψηφίσετε μήπως και ακουστούμε! Άντε με το καλό και άμεσα να έρθουν όσα από τα παραπάνω έχουμε να τα δούμε πολλούς μήνες!
     
    Αρέσει σε dimitra28021970, sofouladim, *mava* και 5 σε άλλους.
  4. elinoo

    elinoo Γνώστης του φόρουμ

    Εγώ λοιπόν, ψήφισα μου αρέσουν όλα τα μίνι-events γιατί πολλά δεν τα έχω προλάβει...Όσο περίεργο και να σας φαίνεται δεν έχω δει ποτέ το Ανακυκλωσίτα και την Δενδροστοιχία.
    Τότε είχα σταματήσει να παίζω για μεγάλο διάστημα...Το πανηγύρι αρκετές φορές το παίζω και το ευχαριστιέμαι.Το Πάρε-Δώσε μια ή δύο φορές το πρόλαβα στις διακοπές.Και για το Γιγάντικα εξπρές ισχύει το ίδιο.
    Οπότε θα ήθελα να γίνουν κάποια στιγμή όλα!
     
  5. pan15200188

    pan15200188 Γνώστης του φόρουμ

    Εγώ χωρίς να τα καλοκοιτάξω πάτησα αμέσως ρεντζο γιατι απο κει παιρνουμε 2ο επαγγελμα και εχει κια πολυ ωραια παιχνιδια την ανακυκλωσιτα,την δενδροστοιχια και το γιγαντικα δεν τα χω παιξει και ετσι δεν εχω αποψη τωρα το παρε δωσε δεν το προσεξα στην αρχη :0 και το ειδα αφ'οτου ψηφισα το ρεντζο αμα το βλεπα θα σκεφφτομουν πολυ αλλα θεωρω το ρεντζο λιγο πιο διασκεδαστικο.Επιπλεον θα συμφωνησω με ενα ποστ της/του dalaveria στην προηγουμενη δημοσκοπηση θα ηθελα να ψηφιζουν ολο και πιο πολλοι γιατι ετσι ειναι και το σωστο σε καμια περιπτωση δεν ειμαστε στο φορουμ μονο 100 η 200 ατομα
     
    Αρέσει στον/ην misirli.
  6. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα
    εγω ψηφισα δαγκωτο <<παρε δωσε>>. σε αυτο το εβεντ αποκτω συνηθως τους πολυτιμους σταβλους και δενδρα, που δεν μου ερχονται με τιποτα στα αντιστοιχα εβεντ. ομως πιο αγαπημενο μου ειναι οταν εχω εγω κατι που το θελει παρα πολυ καποιος φιλος ή φιλη και εχω την δυνατοτητα να του το χαρισω!! ετσι ολοι ειμαστε ευχαριστημενοι. !!!! μακαρι να ερχεται πιο συχνα!!
    ελατε και οι υπολοιποι να ψηφισετε!! ειπαμε ολοι μαζι μπορουμε!!!
     
    Αρέσει σε psipsi1978, kitsena, ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ και 5 σε άλλους.
  7. AMSakis

    AMSakis Αναλυτής του παιχνιδιού

    Καλησπέρα κι από μένα, η δική μου ψήφος πήγε στο μίνι event "πάρε - δώσε" ή αλλιώς "εμπόριο και δώρα" το οποίο έχουμε να δούμε πάρα μα πάρα πολύ καιρό, χωρίς αυτό να σημαίνει ότι δεν είναι και άλλα άξια για να πάρουν την ψήφο εμπιστοσύνης. Εάν μπορούσα να επιλέξω τρία, τις επόμενες ψήφους θα έπαιρναν "Δενδροστοιχία" και "Γιγάντικα εξπρές" με αυτήν την σειρά επειδή πιστεύω ότι το πρώτο βοηθάει πολύ στην ολοκλήρωση των event και έχει καλύτερα δώρα από το δεύτερο. Το "Γιγάντικα εξπρές" πρέπει κάπως να βελτιωθεί ώστε να είναι πιο δελεαστική η συμμετοχή. Να πάρει κάτι από το "Δενδροστοιχία" και να έχει και πιο πολλούς τζάμπο στάβλου - είδη ζώων εννοώ.
     
    Αρέσει στους kitsena, pan15200188 και misirli.
  8. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    Κι εγω το ίδιο έκανα αλλα, αν ειχα να επιλέξω και 2ο εννοειτε ότι θα επελεγα το παρε δώσε τα επόμενα δενδροστοιχία και γιγάντικα εξπρες θα θελα μια βελτιωση. Αν θυμάμαι καλα και τα 2 με τρένα δεν είναι; τελος παντων εγω θα μιλήσω για τις θέσεις των τρένων διότι μας παιρνει όλα τα μεγαλα και απο μικρα σχεδόν τιποτα-Δηλαδη ασυμφορο. Για αυτό προτείνω ή να υπάρχει μια επιπλέον θέση ή να υπάρχει και με λιγότερα πε μια αμοιβούλα...(εδω συμφέρει και μικρότερα επίπεδα)
     
    Αρέσει στον/ην pan15200188.
  9. SYLVART

    SYLVART Επιβλέπων του φόρουμ

    ψήφισα το ιβέντ παρε - δώσε, γιατί σε αυτό μπορούμε να αποκτήσουμε πράγματα που δεν έχουμε αλλά και να ξεφορτωθούμε διαφορα που δεν χρειαζόμαστε, όπως και να βοηθήσουμε πραγματικά τους γείτονες και φίλους μας. ;)
     
  10. billoulakos

    billoulakos Ανερχόμενος συντάκτης

    την "ανακυκλωσιτα" δεν τη θυμαμαι. Μηπως εχει κανενας καποιο λινκ απο παλια να δω πως ηταν?
     
  11. misirli

    misirli Ημίθεος του φόρουμ

    απ'ότι βλέπω αρκετη δεν θυμούνται την ανακυκλωσίτα! αλλα αυτο μόλις βρήκα αυτην την εικόνα

    [​IMG]

    Λέω μαλλον αυτη ήταν η ανακυκλωσίτα ένα απο τα πρώτα ιβεντ με τους νουμπλονς *

    *εξωγήινα όντα!!!

    edit: σιγουρεύομαι όλο και ποιο πολύ ότι αυτη η μηχανή είναι: διότι εκει ρίχναμε διάφορα και με αυτό τον τρόπο ενεργοποιούσαμε την μηχανή και παίρναμε ένα έπαθλο
     
    Τελευταία επεξεργασία: 29/1/15
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  12. -Barbie73-

    -Barbie73- Ενεργός συντάκτης

    Μα ερώτηση ήταν αυτή;;;;
    Ποιο mini-event μας αρέσει περισσότερο;;;o_O


    Όλα μας αρέσουν!!!:inlove:
    Εγώ ψήφισα πάρε-δώσε γιατί νομίζω πως είναι αυτό που παίζουμε πιο σπάνια.
    Χωρίς όμως να θέλω να μιλήσω και για τους συναγρότες μου,
    βλέποντας στην ψηφοφορία ότι η απάντηση ''Δεν μου αρέσουν τα mini events'' δεν έχει πάρει προς το παρόν τουλάχιστον καμία ψήφο,
    είμαι σίγουρη πως σε όλους αρέσουν και τα θέλουμε πιο συχνά!!!
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και GEPPO1.
  13. ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ

    ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ Γνώστης του φόρουμ

    Καλησπέρα και απο μένα!

    Η συναγρότισσα και γειτόνισα GEPPO1 για άλλη μια φορά με κάλυψε απόλυτα. Ουδέν σχόλιον. Συμφωνώ και επαυξάνω.
    Μόνο να ψηφίζουμε περισσότεροι για να γίνεται και η φωνή μας πιο δυνατή.....
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και GEPPO1.
  14. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα,το πάρε δώσε είναι το ποιο ωραίο,αλλά να μπορείς να ανταλλάξεις ποιο πολλά πράγματα,χωρίς δεσμεύσεις.( από την άλλη,πρέπει να υπάρχουν οι δεσμεύσεις για ευνοήτους λόγους )προσωπικά όλα τα εβεντ είναι αρκετά καλά ,το καλύτερο θα ήταν να μπαίνουν όλα ποιο συχνά,για να μην έχει κάνεις παράπονο.να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει στον/ην psipsi1978.
  15. TOLLIS

    TOLLIS Ανερχόμενος συντάκτης

    καλησπερα ψηφισα το παρε δωσε γιατι θα μπορεσω να αποκτησω αυτα που δεν μου τυχαινουν στους μυστηριωδεις σταυλους και δεντρα
     
    Αρέσει στον/ην SYLVART.
  16. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    δεν ξερω καν τι ειναι τα μινι ηβεντς ανακυκλωσιτ και γιγαντικα εξπρες. οσο για το παρε-δωσε μια φορα μου ετυχε και μπορω να πω οτι το περιμενω με ανυπομονησια, αλλα και τοπανηγυρι του ρεντζο επισης! ετσι, ψηφισα πως μου αρεσουν ολα! α, και μια παρατηρηση: μηνα με το μηνα το παιχνιδι γινεται ολο και πιο ενδιαφερον (και καπως απαιτητικο) και αυτες οι δημοσκοπησεις ειναι πολυ ωραιες! :)
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και pan15200188.
  17. *Persa*

    *Persa* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η Δημοσκόπηση "Mini events" τελείωσε.

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.

    Καλή συνέχεια .
     
    Αρέσει στον/ην Stefoulini.
  18. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Η δημοσκόπηση έληξε.
    Τα αποστελέσματα που προωθήσαμε είναι :

    1. Πάρε-Δώσε

      67 ψήφος(οι)
      49.6%
    2. Το πανηγύρι του Ρέντζο

      7 ψήφος(οι)
      5.2%
    3. Ανακυκλωσίτα

      5 ψήφος(οι)
      3.7%
    4. Δενδροστοιχία

      11 ψήφος(οι)
      8.1%
    5. Γιγάντικα εξπρές

      7 ψήφος(οι)
      5.2%
    6. Μου αρέσουν όλα τα mini events

      38 ψήφος(οι)
      28.1%
    7. Δεν μου αρέσουν τα mini events

      0 ψήφος(οι)

    ------------------------------------

    Σας ευχαριστούμε για την συμμετοχή σας.
     
  19. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    [​IMG]
     
    Αρέσει στους pan15200188 και toylaaaaa.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.