Δημοσκόπηση 03/03/2015 - Δρώμενα εκτροφής

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 3/3/15.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
?

Ποια δρώμενα εκτροφής προτιμάτε;

  1. Δρώμενα εκτροφής για ζώα που υπάρχουν ήδη στο παιχνίδι (όπως είχαμε την μέλισσα, γάιδαρος κ.τ.λ )

    12.3%
  2. Δρώμενα εκτροφής με νέα ζώα (όπως είχαμε τα πάντα, χαμαιλέοντες κ.τ.λ )

    8.8%
  3. Δρώμενα εκτροφής με ζώα που υπάρχει ήδη η εκτροφή τους

    8.8%
  4. Μου αρέσουν όλα τα παραπάνω

    34.2%
  5. Δεν μου αρέσουν τα δρώμενα εκτροφής

    36.0%
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Γεια χαραντάν αγρότες και αγρότισσες,

    Το σημερινό θέμα της δημοσκόπησης είναι ποια δρώμενα εκτροφής προτιμάτε.

    Περιμένουμε την γνώμη σας!

    Η δημοσκόπηση θα κλείσει στις 06/03/2015 19:00

    Σας ευχαριστούμε!

    Η ομάδα του FARMERAMA
     
    Αρέσει στους σοφη45 και μανωλης69.
  2. gtrullis

    gtrullis Βαρόνος του φόρουμ

    καλησπερα.για μενα προσωπικα πιστευω οτι ολα τα ζωα ειναι αξια εκτροφης
    γιατι μου αρεσει ιδιαιτερα το δρωμενο.
     
  3. adimoulas

    adimoulas Ανερχόμενος συντάκτης

    ψήφισα Δεν μου αρέσουν τα δρώμενα εκτροφής γιατί ακόμα δεν μπόρεσα να τελειώσω καμιά από τις μόνιμες αποστολές εκτροφής!!!
    (παίζω farmerama πάνω από 4 ίσως και πάνω από 5 χρόνια δεν θυμάμαι είμαι επίπεδο 88.Νομίζω ότι όποιος δεν αγοράζει σούπερ τροφές
    η γενικά δεν αγοράζει διάφορα πράγματα με φιορίνια είναι πολύ δύσκολο να ολοκληρώνει κάποιες αποστολές η να ανεβαίνει γρήγορα επίπεδα....
     
    Αρέσει σε .eugenaki., elenigri, stasakour και 3 σε άλλους.
  4. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    καλησπερα και εγω ψηφισα οτι δεν μου αρεσουν τα δρωμενα εκτροφης. ανεξαρτητα αν αγοραζω ή οχι σουπερ τροφη, τα θεωρω τα πιο βαρετα που υπαρχουν και νομιζω οτι δεν εχω τελειωσει κανενα. πραγματικα θα ηθελα να μην υπαρχουν αυτα τα εβεντ. ακομα και οι σουπερ τροφες που δινουν δωρο καταναλωνονται ολες στο εβεντ και βαζουμε και παραπανω. αυτα απο εμενα
    καλη συνεχεια σε ολους
     
    Αρέσει σε psipsi1978, .eugenaki., SYLVART και 5 σε άλλους.
  5. deppy1970

    deppy1970 Ανερχόμενος

    Εμένα μου αρέσουν τόσο οι εκτροφές όσο και οι αποστολές που είναι μόνιμες. Δε με χαλάει που δεν τελειώνουν, άλλωστε από κάτι πρέπει να ξεχωρίζουν οι παλιοί παίχτες (και οι πωρωμένοι )
    Τα δρώμενα εκτροφής όμως είναι μια άλλη υπόθεση, πολύ απαιτητικά (σε τροφές) δεν έχω ασχοληθεί με κανένα (ίσως την πάτησα λίγο στο πρώτο)
     
    Αρέσει στους psipsi1978 και dionmilia84.
  6. afro1231

    afro1231 Μόνιμος στο φόρουμ

    Ψηφισα με ζώα που υπάρχουν ήδη
    Το μπειμπι σιττινγκ για πουλάκια και το άλλο με πρόβατα-γουρουνάκια ήταν πολύ ωραία event.
    Σου έδινε την ευκαιρία αν ειχες ήδη κάποια ζώα να ασχοληθείς με κάποια άλλα που χρειαζόσουν + ότι έπαιρνες ΠΕ+ΧΤ από τα extra αρνάκια, παπάκια κτλ..
     
  7. flyla78

    flyla78 Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα τελικά ψήφισα την επιλογή "Δεν μου αρέσουν τα δρώμενα εκτροφής."Ο λόγος δεν είναι τόσο το οτι δεν μου αρέσει αυτό καθ'αυτό το δρώμενο, αλλά έχει να κάνει με την σύνδεση του με τις μόνιμες αποστολές εκτροφής που λιμνάζουν μετά. Σαν παίχτης που διαθέτει τον οβολό του με μέτρο θα διαθέσω ενα λογικό ποσό σε κάτι που προχωράει και με βοηθάει στην εξέλιξη μου στο παιχνίδι. Στην αρχή ασχολήθηκα αλλά πολύ γρήγορα διαπίστωσα οτι οι μόνιμες αποστολές εκτροφής είναι ασύμφορες σε πολλά πράγματα, στα δέ δρώμενα εκτροφής παίζω επιλεκτικά πιά μόνο. Ελπίζω με αυτή την δημοσκόπηση να πάρουν τα μηνύματα που πρέπει και να κινηθούν με μεγαλύτερη ευελιξία.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 5/3/15
    Αρέσει σε tempelxanas, psipsi1978, .eugenaki. και 8 σε άλλους.
  8. elenigri

    elenigri Εξαιρετικό ταλέντο

    καλημερα
    ψηφισα <<δεν μου αρέσουν τα δρώμενα εκτροφής >>γιατι θέλουν ευρουλάκια και δεν ειμαι διατεθειμένη να τα ξοδεύω για ενα παιχνίδι
     
    Αρέσει σε tempelxanas, adimoulas, pan15200188 και 4 σε άλλους.
  9. zoyzoyni1971

    zoyzoyni1971 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    ψηφισα δεν μου αρεσουν γιατι δεν δινουν καλα δωρα
     
    Αρέσει στους GEPPO1, .eugenaki. και pan15200188.
  10. kolokythopitas

    kolokythopitas Έμπειρος

    καλησπέρα σε όλους,εμένα μου αρέσουν όλα τα δρώμενα εκτροφής,γιατί εκεί κερδίζεις στάβλους ζώων που έχουν μεγάλη άξια για το παιχνίδι,θα ήταν καλό όμως ,παράλληλα να μπαίνει και η εκτροφή του ζώου,όπως ήταν παλιά,να είστε όλοι καλά.
     
    Αρέσει στον/ην GEPPO1.
  11. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Η δημοσκόπιση "Ποια δρώμενα εκτροφής προτιμάτε" έλαβε τέλος.

    Σας ευχαριστούμε όλους για τη συμμετοχή σας.
    Το θέμα κλείνει.
     
  12. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    [​IMG]
     
    Αρέσει στον/ην pan15200188.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.