Δημιουργία Θέματος στη Γωνία Συνομιλητών

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την christosvog, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. christosvog

    christosvog Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα.

    Θα ήθελα να ρωτήσω, αν μου δίνεται η άδεια να ανοίξω ένα θέμα στη γωνία συνομιλητών σχετικά με τη λαϊκή.

    Το θέμα θα προσανατολίζεται κυρίως σε τακτικές που ακολουθούν οι παίκτες προκειμένου να εκμεταλλευτούν όσο το δυνατόν καλύτερα τις περισσότερες λειτουργίες τις λαϊκής.
    Βέβαια, θα υπάρχουν και άλλες κουβέντες που αφορούν τη λαϊκή πέραν των τακτικών.
    π.χ. ποια προϊόντα έχουν ανεβασμένες τιμές αυτήν την περίοδο, ώστε αφενός να εξοικειώνονται με τη λαϊκή οι μικρότεροι παίκτες και αφετέρου να αποκτούν περισσότερη εμπειρία οι μεγαλύτεροι παίκτες.

    Περιμένω την απάντησή σας!
     
  2. Happy_Unicorn

    Happy_Unicorn Μόνιμος στο φόρουμ

    Καλησπέρα,
    η συντονιστική ομάδα σας δίνει την άδεια να ανοίξετε το θέμα αυτό. καλή σας επιτυχία.
     
  3. christosvog

    christosvog Ανερχόμενος συντάκτης

    Πολύ ωραία...

    Θα ήθελα να μου δώσετε δύο υποδείξεις, εκ των οποίων η μία δεν έχει σχέση με το αρχικό μου ερώτημα ;)

    1) Σε ποιο νήμα της γωνίας συνομιλητών μπορώ να ανοίξω το θέμα (π.χ. Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι, συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι... ;;)
    2) Στο νήμα "Οι παίκτες και παίκτριες" θα μπορούν τα μέλη του φόρουμ να ανοίγουν και από ένα θέμα, όπως γίνεται στο βρετανικό και γερμανικό φόρουμ ή θα υπάρξει ένα ευρύτερο θέμα για όλους τους παίκτες;
     
    Αρέσει στον/ην *RainbowFairy*.
  4. Happy_Unicorn

    Happy_Unicorn Μόνιμος στο φόρουμ

    1) το θέμα θα πρέπει να ανοιχθεί στο "Σχόλια σχετικά με το παιχνίδι"
    2) ναι θα μπορούν.
     
  5. christosvog

    christosvog Ανερχόμενος συντάκτης

    Ευχαριστώ! Μπορείτε να κλείσετε το θέμα! :)
     
    Αρέσει στον/ην *RainbowFairy*.
  6. Happy_Unicorn

    Happy_Unicorn Μόνιμος στο φόρουμ

    παρακαλώ

    το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.