Δεν πιστωνονται οι αγροτικοι βοηθοι και ο αυτοματος εκτροφεας

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την WrongBarcode, 22/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα θελω να αναφερω οτι τελειωσα το ιβεντ με τα τουρτοκουπονια,και συνεχιζοντας να εξαργυρωνω τα υπολοιπα τουρτοκουπονια παρατηρησα οτι ενω οι ποντοι και οι αρκουδες πιστωνονται κανονικα οι βοηθοι και ο εκτροφεας δεν πιστωνεται.Μπορειτε να το κοιταξετε??
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Το δρώμενο Γλάσο στην τούρτα δεν δίνει ως δώρο κανέναν βοηθό. Μήπως κάπου έχεις μπερδευτεί;
     
  3. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα ισως δεν ημουν σαφης!!Εννοω οτι οταν φτιαχνεις τις τουρτες οταν ειναι 3 μαζι δινουν η ποντους εμπειριας η αρκουδες η αρωματα η βοηθους η εκτροφεα..τουλαχιστον σε εμενα αυτο εμφανιζεται.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Κάπου έχεις μπερδευτεί μάλλον γιατί βοηθούς δεν δίνει καθόλοθ. Μόνο 6 ώρες εκτροφεα.
    Κερδίζεις μόνο ένα δώρο από την λίστα και όχι όλα τα δώρα.

    Κέρδισες 6 ώρες εκτροφέα και δεν πιστώθηκε;
    Αν ναι τότε δώσε μου το ID σου και πες μου τι ώρα το κέρδισες ακριβώς.
     
  5. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα το διαβασα και εγω οτι δεν πιστωνονται αγροτικοι βοηθοι αλλα εγω τους ειδα το μεσημερι κατα τις 2 και τους βοηθους πριν καμια ωρα.Αν θελετε να το κοιταξετε το id μου ειναι 7731346
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Αποκλείεται να τους είδες γιατί
    1. δεν υπάρχουν στα έπαθλα
    2. ούτε τα Logs σου δείχνουν κατι τέτοιο

    Μάλλον έχεις μπερδευτεί με κάποιο άλλο έπαθλο. Αν μου πεις την ακριβη ώρα θα σου πω τι κέρδισες.
     
  7. WrongBarcode

    WrongBarcode Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπερα ευχαριστω δεν πειραζει αλλα εχει ακομα αρκετο ιβεντ και εχω και τουρτοκουπονια αν ξανασυμβει θα σας πω την ωρα!!Καλη συνεχεια καλο βραδυ!!
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα σε παρακαλέσω την επόμενη φορά να μας δείξεις ένα screenshot.

    Το θέμα θα παραμείνει ανοιχτό.