Δεν βρισκω το γαλακτοκομειο!

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την effiepanoulis, 27/1/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπερα!Κερδισα στο ροδανι ενα γαλακτοκομειο,αλλα δεν το βρισκω πουθενα στις αποθηκες μου για να το τοποθετησω.Μηπως κανω κατι λαθος?
    Σας ευχαριστω πολυ!
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Το γαλακτοκομείο θα το βρεις στα υπάρχοντά σου, στην καρτέλα που λέει "Εργαστήρια".
     
  3. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Το εψαξα κι εκει πριν αναρτησω το θεμα,αλλα δεν υπαρχει.Γι αυτο απευθυνομαι σε σενα.Ευχαριστω για την αμεση απαντηση.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Πότε το κέρδισες; Το κέρδισες σε απλούς ή πάρτι γύρους; Μπορείς να μου δώσεις το id σου; Θα το βρεις στο ξύλινο πλαίσιο, στο κάτω μέρος της φάρμας.
     
  5. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Το κερδια σε παρτυ γυρο σημερα.Τι ID μου ειναι48514530.Σ ευχαριστω πολυ!!!
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Σήμερα έπαιξες 3 πάρτι εισιτήρια στα οποία κέρδισες αυτά :

    8x Τούρμπο λίπασμα της Ζωζώς
    1x Γραφή
    1x Άλογο ιππότης


    Μπορείς να μου δείξεις μια φωτογραφία στο ιστορικό οπου φαίνεται οτι κέρδισες κάτι άλλο από αυτά που σου αναφέρω;
     
  7. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Με συγχωρεις.Ηταν σε κανονικο γυρισμα στο ροδανι.Εγω τα μπερδεψα.Πηγα στο ροδανι και το ειδα.ΣΥΓΝΩΜΗ!Εκανα λαθος στο τι ηταν το ροδανι.
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    ούτε σε απλό γύρο δεν κέρδισες κάποιο στάβλο. Αυτά που κέρδισες ειναι:

    3 ώρες φυτευτήρι
    1440x ΠΕ
    20x αρώματα
     
  9. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Μα εμενα μου το δειχνει στο ιστορικο στο χωριατοροδανι!Γι αυτο και το εξαψα.Δυστυχως δεν ξερω πως να βγαλαω φωτο απο αυτο.
    Ωστοσο,τι να κανουμε,δεν πειραζει.Και ειχα χαρει!Παντως ευχαριστω για την αμεση και ευγενικη σας απαντηση!
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  11. effiepanoulis

    effiepanoulis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Δεν πειραζει αγαπητοι!Εγω δεν μπορω να κανω screenshot,παρα το γεγονος οτι εκανα οτι μου υποδειχτηκε και κατεβασα και το αναλογο προγραμμα.Εσεις κανατε οτι μοπουσατε απο μερους σας.Οποτε,ολα ενταξει.Κλειστε το θεμα τελικα.Ειναι κριμα να παιδευομαστε κι εσεις κι εγω.
     
  12. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια.
    Το θέμα κλείνει μετά από επιθυμία του συντάκτη.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.