Feedback Δεντροπαραλήρημα

Η συζήτηση στο 'Συζητήσεις σχετικά με το παιχνίδι' ξεκίνησε από τον/την -*thumbelina*-, 28/4/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. -stavros19-

    -stavros19- Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    αδιάφορο εντελώς..!!
     
  2. fenia233

    fenia233 Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    με 45 φιορίνια πήρες 9 δέντρα μπράβο σου!!!!πόσα φιορίνια έδωσες συνολικά δεν μας είπες για να πετύχεις αυτά τα 9 δέντρα.....
     
    Αρέσει σε ioanna6929, kitsena, jimixatz και 2 σε άλλους.
  3. βιβη.2003

    βιβη.2003 Αναλυτής του παιχνιδιού

    δεν διαβασες μαλλον το post 14!!!!
     
  4. thena

    thena Μεγάλος δάσκαλος του φόρουμ

    εγω συμφωνώ οτι τα 5 φι ειναι πολλα για δεντρο που μπορει να εχεισ και μαλιστα πολλεσ φορεσ....ομωσ οποιοσ θεωρει οτι μπορει και εχει λεφτα να παιξει ,ειναι καλο να υπαρχουν και αυτου του ειδους τα παιχνιδια για να μπορουν να πληρωνονται αυτοι που δουλευουν για την εταιρια....μη ξεχναμε οτι πολλα απο τα παιχνιδια τησ εταιριασ που επαιζαν παιχτεσ και μαλιστα με λεφτα ξαφνικα ανακοίνωσαν το κλεισιμο του παιχνιδιου.....γι αυτο ασ αφήσουμε την εταιρια να κανει και τισ υπερβολες τησ εξαλλου οπωσ ειπατε τα δεντρα καποτε τα αποκτουμε με καποιον τροπο;)
     
  5. lagoudaki

    lagoudaki Γνώστης του φόρουμ

    [​IMG]

    Απο συνολικά 10 δέντρα και με 50 Φιορίνια... Δεν είναι καθόλου άσχημα ;)



    .
     
    Αρέσει σε ioanna6929, skareleni, jimixatz και 2 σε άλλους.
  6. jimixatz

    jimixatz Έμπειρος

    εγω κερδισα 14 αρκεθους καμια εικοσαρια χριστουγεννιατικα δεντρα ,τσαπουρνιες και κατι αλλα ασημαντα..αα και 4 σορβους:inlove::inlove::inlove::inlove: ολα αυτα με 100+φιορινακια
     
    Αρέσει σε gtrullis, ioanna6929, Gulit1 και 5 σε άλλους.
  7. graganta

    graganta Επιβλέπων του φόρουμ

    Εγώ βλέπω ότι εξευτελίστηκαν τα χριστουγεννιάτικα, και με στενοχωρεί. Είχα 3 και τα καμάρωνα. Τώρα έχω 7, αλλά τι να τα κάνω; Δε θα έχουν πια καμία αξία. 'Όντως αν υπήρχαν δέντρα με προιόντα θα άξιζε.
     
    Αρέσει σε ioanna6929, Gulit1, skareleni και 3 σε άλλους.
  8. xaris300800

    xaris300800 Νέος ειδικός

    εγω ημουν πολυ τυχερος,ειπα να κανω δοκιμη 1 αγορα ,μπαμ ηρθε σορβος --αιντε αλλη μια λεω ηρθε κρανια...αιντε αλλη μια γιατι μαρεσε..αλλα ηρθε 1 μαυρη ητια που ειχα δυο...οποτε δεν ξαναδοκιμαζω....καλη τυχη σε οσους δοκιμασουν...καλη ανασταση και καλο πασχα σε ολους με υγεια...η τυχη ειναι με τους τολμηρους....
     
    Αρέσει σε gtrullis, ioanna6929, Gulit1 και 7 σε άλλους.
  9. Gulit1

    Gulit1 Επιβλέπων του φόρουμ

    Ναι Φένια μόνο 45 φιορίνια έδωσα και πήρα αυτά τα δέντρα. 'Εκανα κάποιες αποστολές και πήρα αυτά τα φιορίνια, μπορώ να πω ότι
    είμαι και λίγο τυχερός.:)
     
    Αρέσει σε fenia233, ioanna6929, skareleni και 4 σε άλλους.
  10. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Το δρώμενο έχει τελειώσει.
    Ευχαριστούμε για τη συμμετοχή σας.
    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην jimixatz.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.