Δέντρο της Γνώσης

Η συζήτηση στο 'Αρχείο βοηθητικών κειμένων' ξεκίνησε από τον/την sofiapao76, 13/12/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    [​IMG] Καλησπέρα.Είναι η δεύτερη φορά(αν θυμάμαι καλά) που μου το βγάζει αυτό.Υποτίθεται ότι μετά την λήξη του δρώμενου(Μάθε και Προόδευσε) τα διακοσμητικά θα έδιναν μόνο Π.Ε./Τ.Π.Ε. Εμένα γιατί συνεχίζει να μου δίνει χαλίκια και να μετατρέπονται σε ΠΕ και ΧΤ?(Όχι ότι με χαλάει,αλλά νομίζω ότι έπρεπε να το αναφέρω).ID 29173254
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Οπως έχει αναφερθεί, οι αλλαγές στα διακοσμητικά θα γίνουν μέσα στην εβδομάδα και πολύ πιθανόν αύριο.

    Τώρα, σε κάθε Log in γίνονται οι μετατροπές των χαλικιών που λαμβάνεις ακόμα από το διακοσμητικό.
    Οταν το διακοσμητικό θα αλλάξει και θα δίνει τα κανονικά Π.Ε θα σταματήσουν και οι μετατροπές.
     
  3. sofiapao76

    sofiapao76 Επιφανής του φόρουμ

    Νόμιζα θα γίνει αμέσως μετά την λήξη του δρώμενου.Σας ευχαριστώ για την απάντηση.Καλά Χριστούγεννα να έχετε!!!
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε.
    Καλή συνέχεια στο παιχνίδι και καλές γιορτές.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.