Γραμμή Φασολιάς "Μυστική Αποστολή"

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την lolios, 27/11/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. lolios

    lolios Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλημέρα, μου λείπει μόνο ένα διακοσμητικό στην αναβάθμιση 2, το κούκου μανούλα.
    η τελετουργία λασπόλουτρου και μυστική αποστολή τις έχω μόνο στην 2. μάλλον τις έχω τοποθετήσει αλλού, και αν ναι που;
    Επίσης τα κούκου-αυγουλάκια που τα έχω στις αναβαθμίσεις 1&2 γιατί δεν με αφήνει να τα τοποθετήσω στην φασολιά;
    ID 32516294
    Ευχαριστώ.
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Πρέπει να τοποθετήσεις το κούκου-αυγουλάκια Ι σε κάποια έκταση της φάρμας και να τοποθετήσεις απο πάνω το κούκου-αυγουλάκια ΙΙ
    Το διακοσμητικό κούκου-μανούλα ΙΙ θα το βρεις στην αποστολή Μωρά κούκου

    Η Τελετουργία λασπόλουτρου ΙΙ και η Μυστική αποστολή ΙΙ βρίσκεται στα υπάρχοντα σου
     
  3. lolios

    lolios Ανερχόμενος συντάκτης

    Στην φασολιά τα κούκου-αυγουλάκια Ι και ΙΙ δεν μπορώ να τις τοποθετήσω; Πατάω για την τοποθέτηση και μου βγάζει μήνυμα "δεν υπάρχει στα υπάρχοντα σου".
    Συγγνώμη δεν εκφράστηκα σωστά όσον αφορά την τελετουργία λασπόλουτρου Ι και μυστική αποστολή Ι. Αυτές ψάχνω μήπως τις έχω τοποθετήσει κάπου...
    Προσπαθώ να κλείσω την γραμμή στην φασολιά...
    Ευχαριστώ.
    :)
     
    Τελευταία επεξεργασία: 27/11/23
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Όπως σου είπα θα τοποθετήσεις το κούκου-αυγουλάκια Ι σε κάποια έκταση της φάρμας και να τοποθετήσεις απο πάνω το κούκου-αυγουλάκια ΙΙ, μετά θα το διαγράψεις και θα το τοποθετήσεις στη σειρά.
     
  5. lolios

    lolios Ανερχόμενος συντάκτης

    Δεν το κατάλαβα, ευχαριστώ πολύ.
    Την Τελετουργία Λασπόλουτρου Ι και Μυστική Αποστολή Ι, τις έχω κάπου;
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Η Τελετουργία Λασπόλουτρου Ι είναι τοποθετημένη στο Φάρο και η Μυστική Αποστολή Ι βρίσκεται στη σειρά συννέφων Το μυστήριο των βοτάνων ΙΙ
     
  7. lolios

    lolios Ανερχόμενος συντάκτης

    Ευχαριστώ πολύ. Το θέμα μπορεί να κλείσει.
    :inlove:
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.