Γλυκιά σερενάτα.

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την enjoyin, 20/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. enjoyin

    enjoyin Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα. Ενώ πάτησα μια φορά για να αγοράσω τη γλυκιά σερενάτα το εμφάνισε 2 φορές κ χωρίς να το ξέρω το έχω αγοράσει 2 φορές. Θα ήθελα παρακαλώ να μου αφαιρέσετε την μια γλυκιά σερενάτα και να μου επιστρέψετε τα αστερονομίσματα ώστε να μπορέσω να ολοκληρώσω τη φασολιά.
    Ευχαριστώ.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Κάτι τέτοιο δεν είναι εφικτό.
    Δυστυχώς δεν μπορούμε να ακυρώσουμε ενεργειες σας στο παιχνίδι.
    Εφόσον την αγόρασες 2 φορές , μπορείς να την κρατήσεις και να το ανταλλάξεις στο δρώμενο πάρε δώσε
     
  3. enjoyin

    enjoyin Ανερχόμενος συντάκτης

    Δεν φταίω εγώ επειδή κολλάει το παιχνίδι κ μας χρεώνει κάτι 2 φορές. Ξέρω πολύ καλά ότι μπορεί να γίνει και είστε υποχρεωμένοι να το κάνετε. Περιμένω να με υποστηρίξετε όπως στηρίζω κι έγω το παιχνίδι.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το παιχνίδι δεν έχει κάποιο πρόβλημα.
    Εσύ πάτησες 2 φορές το διακοσμητικό και το αγόρασες.

    Μπορείς να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη όμως να ελέγξουν πότε έγιναν οι αγορές και αν όντως κόλλησε και αγοράστηκε την ιδια στιγμή 2 φορές, να το αντικαταστήσουν.