Γλάσο στην τούρτα 2

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την Mahi_tr, 23/7/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Με συγχωρείτε που βάζω ξανά το θέμα αλλά επαναλήφθηκε το ίδιο πρόβλημα με τα τουρτοκουπόνια που κάποια στάδια στην παρασκευή τούρτας τα προσπερνάει. Διεέγραψα και τα κούκις όπως συμβουλεύσατε σε μια συμπαίκτρια. Έχω και φωτογραφίες αλλά δεν μπορώ να τις στείλω για τί δεν ξέρω πως. Είναι δυνατόν η εταιρεία να δέχεται παράπονα και να επιμένει ότι φταίνε οι υπολογιστές; Δεν θα έπρεπε να αποζημιωθούμε ειδικά όταν τα τουρτοκουπόνια είναι τόσο σπάνια; Ξέρω ότι δεν φταίνε οι διαχειριστές του φόρουμ αλλά αυτό αρχίζει να καταντά κοροϊδία.
     
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    καλησπέρα

    Δεν υπάρχει πρόβλημα με το παιχνίδι.
    Αυτό συμβαίνει επειδή κάνεις γρήγορα κλικ ή κάνεις διπλό κλικ.

    Καθε φορά στο παιχνίδι πρέπει να κάνεις ενα κλικ. Καμία ενέργεια στο farmerama δεν χρειάζεται δύο κλικ.
     
  3. Mahi_tr

    Mahi_tr Προχωρημένος

    Δεν κάνω δύο κλικ, δεν μου εμφανίζει κάποιο στάδιο κι αυτό αποδυκνείεται από την παρασκευή της τούρτας στο τέλος που εμφανίζεται χωρίς ένα στάδιο όχι με λάθος (π.χ. δεν είναι ότι εμφανίζει καφέ αντί για κίτρινη βάση τούρτας, δεν εμφανίζει καν βάση τούρτας). Αν θεωρείτε ότι δεν πρέπει να προωθηθεί τότε τι να πω... Καλή συνέχεια, το θέμα μπορεί να κλείσει.
     
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Οπως σου είπα και πριν αυτό συμβαίνει γιατι κάνεις δύο κλικ στο προηγούμενο στάδιο της τούρτας.
    Θα πρέπει να επιλέξεις την βάση με ένα κλικ και να περιμένεις μέχρι να εμφανιστεί η βάση.
    Αν εσύ συνεχίζεις να κλικάρεις την βάση, τότε αυτόματα επιλέγεται το γλάσσο και προχωράς στην διακόσμηση χωρίς να σου επιτρέπει να επιλέξεις γλάσο αφού με το 2ο κλικ το έχεις επιλέξει ήδη.

    Οι τεχνικοί μας το έχουν ελέγξει και δεν υπάρχει κανένα πρόβλημα με το παιχνίδι αλλά με τις λανθασμένες σου ενέργειες.

    Ως εκ τούτου δεν μπορούμε να κάνουμε κάτι για αυτό.

    Το θέμα κλείνει.
     
    Αρέσει στον/ην -lousi-leon2001.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.