Γείτονες

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την canadiangreek, 19/2/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. canadiangreek

    canadiangreek Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα, έχω κάνει αιτήμα σε δύο παίκτες γιά γείτονες και με έχουν δεχτεί, εγώ εμφανίζοαι στη δική τους φάρμα αλλά εκείνοι δεν εμφανίζοντε στη δική μου, όταν μου στέλνουν δώρα τα παίρνω ΄πως εκείνοι τα δικά μου που στέλνω, αλλά πρέπει να τους κάνω αίτημα φιλίας συνεχώς, αν μπορήτε να βοηθήσετε, ευχαριστώ εκ των προτέρων, ID 29231655
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  2. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλησπέρα

    Μπορείς να μας δώσεις το ID σου και να μας πεις και τα nickname των γειτόνων σου για να ελέγξουμε την αναφορά σου;
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  3. canadiangreek

    canadiangreek Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Το ID μου είναι 29231655 και τα nickname των γειτόνων είναι : αλεχια199211 και svaso24, ευχαριστώ.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  4. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Το ID που έδωσες ανήκει σε αλλο λογαριασμό από αυτό που γράφεις στο Forum και τα Nicknames που ανέφερες δεν υπάρχουν.

    Αν δεν μας δώσεις σωστές πληροφορίες, δεν θα μπορέσουμε να σε βοηθήσουμε.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  5. canadiangreek

    canadiangreek Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συγνώμη εκ παραδρομής σας έδωσα το ID του γιού μου όσο τα nicknames είναι : alexia199211 και kvaso24, και πάλι συγνώμη γιά το μπέρδεμα ευχαριστώ πολύ.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR


    Χρειάζομαι το ID του λογαριασμού που έχει πρόβλημα. Ποιος λογαριασμός έχει πρόβλημα. Ο δικός σου ή του γιού σου; Και ποιο είναι το ID
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  7. canadiangreek

    canadiangreek Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    To ID μου είναι 7811020.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Κάποια στιγμή ήσουν Premium και είχες παραπάνω γείτονες.
    Οταν έληξε το Premium, αφαιρέθηκαν οι 6 επιπλέον γείτονες και ως εκ τούτου αφαιρέθηκαν αυτοί οι δύο παίκτες.

    Αν θες να τους καλέσεις ξανα , θα πρέπει να σε διαγράψουν από γείτονα και να στείλουν νέα πρόσκληση.


    Μπορείς όμως να τους στέλνεις δώρα ακόμα και αν δεν είναι γείτονες, απο το ταχυδρομείο και την λίστα φίλων.
     
    Αρέσει στον/ην kolokythopitas.