Γείτονες και δώρα

Η συζήτηση στο 'Ενημερώσεις & Ιδέες' ξεκίνησε από τον/την GeorgeK76, 10/10/16.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. GeorgeK76

    GeorgeK76 Προχωρημένος

    Μια ιδέα που θα ήταν, νομίζω, χρήσιμη σε πολλούς.
    Πολλές φορές ξεχνάω σε ποιους από τους γείτονές μου έδωσα ένα από τα 7 (για άλλους 5) καθημερινά δώρα. Θα ήταν καλή προσθήκη ένα νουμεράκι πάνω ή δίπλα από το εικονίδιο του κάθε γείτονα που να υποδηλώνει πριν πόσες μέρες έλαβε από εμάς δώρο. Έτσι, μιας και εγώ προσωπικά προσπαθώ να δίνω κάθε μέρα και σε διαφορετικούς γείτονες δώρο, δε θα σπάμε το κεφάλι μας να θυμηθούμε σε ποιους δώσαμε την τελευταία φορά.
     
    Αρέσει σε κεραυνος99, takis.00, Hellenagal200010 και 12 σε άλλους.
  2. CrazyGM

    CrazyGM Ενεργός συντάκτης

    πολυ χρησιμο μπραβο σου;) συμφωνω απολυτα
     
    Αρέσει στους graganta και *ΜΑΜΑ*.
  3. XAMBILL

    XAMBILL Αρχάριος στο φόρουμ

    η λύση είναι στο χέρι της εταιρείας,
    δλδ θα πρέπει η εταιρεία να μου επιτρέπει να στέλνω τόσο δώρα όσοι και είναι οι γείτονες την συγκεκριμένη στιγμή
    τι νόημα έχει, να κάνεις μεγάλες γειτονιές χωρίς να μπορείς να βοηθήσεις όλους και κάθε μέρα να ψάχνεις σε ποιόν έστειλες;
    πολλοί γείτονες, φεύγουν, γιατί λαμβάνουν κάθε 2-3 ημέρες δώρο, ψάχνοντας έτσι γειτονιές των 7.
     
    Αρέσει σε κεραυνος99, mariavet, takis.00 και 3 σε άλλους.