Βοηθοί από σεντούκι

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την freaky658, 10/5/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. freaky658

    freaky658 Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα σας, το πρωί ενεργοποίησα ένα 12ωρο κουπόνι βοηθών. Αφού θέρισα, έσπειρα και πότισα (περίπου 4 λεπτά), χρησιμοποίησα 5 σεντούκια κι ένα από αυτά μου έδωσε 3 ώρες θεριστική μηχανή. Οι επιπλέον όμως ώρες προστέθηκαν μόνο για το μάζεμα της φασολιάς κι όχι και στους υπόλοιπους χώρους. Για ποιο λόγο συνέβη αυτό;
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα
    Κέρδισες 3 ώρες στη θεριστική μηχανή όχι 3 ώρες σε όλους του αγροτικούς βοηθούς.
    Τα κουπόνια είναι για όλους τους αγροτικούς βοηθούς, ο χρόνος όμως που κερδίζεις κάποιες φόρες είναι μόνο για έναν, στη συγκεκριμένη περίπτωση μόνο για θεριστική μηχανή
     
  3. freaky658

    freaky658 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ναι, αυτό το ξέρω. Τώρα όμως έχω πχ στη φάρμα μου θεριστική για 1 ώρα και 6 λεπτά, ενώ όταν πηγαίνω στη φασολιά έχω θεριστική για 4 ώρες και 6 λεπτά
     
  4. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Μήπως κέρδισες από το σεντούκι βοηθό μαγικής φασολιάς (3 ώρες);
     
  5. freaky658

    freaky658 Ανερχόμενος συντάκτης

    Ενδεχομένως. Είδα μόνο το σχεδιάκι της θεριστικής και υπέθεσα ότι ο ένας βοηθός που κέρδισα ισχύει για όλους τους χώρους. Δεν φαντάστηκα πως κερδίζουμε έναν βοηθό για έναν μόνο χώρο. Σας ευχαριστώ για τη βοήθεια, καλό βράδυ
     
  6. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ, καλό βράδυ και σε σένα
    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.