Πρόταση Βελτίωσεις στην γραμμή συνέφων

Η συζήτηση στο 'Γενικό αρχείο' ξεκίνησε από τον/την alexbas, 23/9/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. alexbas

    alexbas Έμπειρος

    καλησπερα σας. η ιδεα μου εχει να κανει με την καλυτερη δυνατοτητα εκ μερους των παιχτων διαχειρησης της φασολιας κ εξηγω τι εννοω. κατ αρχην πιο καλα θα ηταν σε καθε κλαδι (σελιδα) να ηταν 5 κ οχι 3 γραμμες ωστε με πιο λιγα κλικ να τα βλεπουμε ολα. εχω μαζεψει 44 γραμμες κ φανταζομαι καποιοι θα εχουν πανω απο 50 οποτε τα κλικ αυξανονται.
    επισης να εχουμε τη δυνατοτητα να μετακινουμε τις γραμμες οπως εμεις θελουμε π.χ. ανα χρονο ουτως ωστε να μη χρειαζεται να κατεβαινουμε χωρις λογο, κ αντιστοιχα να μετακινησουμε στο τελος αυτες που τυχον δεν εχουμε ενεργες. τελος θα ξαναγραψω κ να με συγχωρεσετε επειδη το εχω ξαναγραψει,καλυτερη χρονομετρηση οπως αυτη που υπαρχει σ ολα τα υπολοιπα φυτα σταβλους διακοσμητικα. ελπιζω για την προωθηση εκ μερους των συντονιστων (σε αυτη την περιπτωση αντιπροσωπων μας) καθως κ για πραγματοποιηση εκ μερους των παραγωγων.
    καλη σας συνεχεια
     
    Αρέσει σε FARMERAMA16000, ΣΤΑΘΗΣΟΛΕ, GEPPO1 και 14 σε άλλους.
  2. biki2004

    biki2004 Νέος ειδικός

    συμφωνω με τον συμπαικτη μου,η ιδεα του να μετακινουμε τις γραμμες ειναι πολυ καλη γιατι αν θελεις να μαζεψεις την τελευταια πρεπει να περασεις απο ολες. εγω θα προσθεσω να μπορουμε να μαζευουμε τις γραμμες με τους αγροτικους βοηθους γιατι πλεον εχουν γινει πολλες κ πρεπει να μαζευτουν μια μια. επισης θα μπορουσαν οι ετοιμες γραμμες να μπαινουν πρωτες κ επειτα αυτες που ακομη χρειαζονται καποιο χρονο για να ειναι προς μαζεμα.αυτες που ακομη δεν εχουν συμπληρωθει ισως θα μπορουσαν να μεταφερθουν καπου αλλου,στην αποθηκη π.χ. κ να τις επιλεξουμε οταν θα εχουμε κ ολα τα διακοσμητικα που απαιτουνται,δε βλεπω το λογο να τις προσπερναμε καθε φορα που θελουμε να μαζεψουμε τις ετοιμες.
     
    Αρέσει σε FARMERAMA16000, βιβη.2003, ath και 7 σε άλλους.
  3. ath

    ath Επίτροπος του φόρουμ

    Συμφωνώ και επαυξάνω και με τους δυο συμπαίκτες μου. Και εγώ το είχα σκεφτεί αυτό ότι είναι πολύ κουραστικό και ευτυχώς που το αναφέρατε εσείς πρώτοι
     
    Αρέσει στους ellee68 και βιβη.2003.
  4. .FARMERAMA010.

    .FARMERAMA010. Μόνιμος στο φόρουμ

    Συμφωνω με τους παραπανω συναγροτες μου και θαθελα να προσθεσω το εξης
    Οι γραμμες της φασολιας να μπουν με την σειρα χρονου που χρειαζονται για να γινουν
     
    Αρέσει στους ath, βιβη.2003, ellee68 και σε ακόμα ένα άτομο.
  5. osakis

    osakis Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Συμφωνώ κι΄εγώ με τους παραπάνω παίχτες,είναι από τις καλύτερες ιδέες που έχουν γραφτεί ποτέ και σίγουρα θα ήταν από τις καλύτερες αναβαθμίσεις που έχουν γίνει ποτέ στην φαρμεράμα.Όλες οι ενεργές μπάρες να είναι πάνω και ύστερα να ακολουθούν οι κενές ή αυτές που δεν έχουν όλα τα αντικείμενα συμπληρωμένα και τέλος οι κλειστές που δεν μπορούμε να τοποθετήσουμε αντικείμενα που χρειάζεται είτε να τις ανοίξουμε με φιορίνια ή από τις ρούνες του δέντρου.
     
    Αρέσει στους βιβη.2003 και ellee68.
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.