Βασικό εργοστάσιο

Η συζήτηση στο 'Γενικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την stelios.kavala, 8/12/23.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Καλημέρα σας. Μήπως μπορείτε να μου πείτε το διακοσμητικό βασικό εργοστάσιο το έχω κάπου τοποθετήσει ή δεν το έχω γιατί έχω 12 αναβαθμίσεις για να βάλω ? Το id είναι 27708204. Εάν δεν το έχω μπορώ να το αποκτήσω από κάπου π.χ. πάρε-δώσε ?
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Επικοινώνησε σε παρακαλώ με την υποστήριξη για να ελέγξουν το πρόβλημά σου.
     
  3. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    ΟΚ αλλά την άλλη φορά που ζητούσα κάτι με εξυπηρετούσαν από εδώ γι΄αυτό και έγραψα εδώ αλλά ευχαριστώ.... το πλαίσιο της υποστήριξης που θα το βρω?
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δεν μπορούμε να σου απαντήσουμε άμεσα λόγω το ότι δεν υπάρχει διαθέσιμος κάποιος τεχνικός για να κοιτάξει το πρόβλημά σου. Αν θες μπορείς να περιμένεις ή να επικοινωνήσεις με την υποστήριξη, θα την βρεις κάτω απο το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας.
     
  5. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Και φυσικά μπορώ να περιμένω γιατί προσπάθησα αλλά δεν κατάφερα με την υποστήριξη γιατί δεν πολύ ξέρω και καλά τα κομπιούτερς όπως λέει και το τραγούδι.
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Και φυσικά όταν ζητας να ψάξουμε κάτι πρόσφατο σου απαντάμε αμμεσα.
    Όταν αναζητάς διακοσμητικό του 2019 και πρέπει να ψάξουμε 4 χρόνια πίσω απαιτείται χρόνος και κόπος

    Να κάνεις κλικ σε αυτό το κουμπί, δεν απαιτεί γνώσεις υπολογιστή ;)

    upload_2023-12-8_12-5-17.png

    Εν πάση περίπτωση, δεν το είχες αγοράσει το 2019
     
  7. stelios.kavala

    stelios.kavala Βετεράνος του παιχνιδιού

    Δεν ξέρω πως να σας ευχαριστήσω για την απάντησή σας Κα Snogkel να είστε καλά και να σας δίνει δύναμη ο Κύριος για να αντέχετε τα προβλήματά μας. Χίλια ευχαριστώ για όλα. Καλό σας μεσημέρι και καλό σας υπόλοιπο.
     
  8. iocaste1

    iocaste1 Forum Moderator Team Farmerama GR

    Παρακαλούμε,καλή συνέχεια.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.