Βασικό εργοστάσιο

Η συζήτηση στο 'Βοήθεια για αρχάριους' ξεκίνησε από τον/την Dr.Kelly, 27/7/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Αγόρασα προχτές (πότε ήταν τέλος πάντων) το εργοστάσιο και το τοποθέτησα στο λιβάδι. Χτες πήρα την 1η αναβάθμιση από το δρώμενο πανσελήνου και το τοποθέτησα στο εργοστάσιο. Σήμερα πήρα και την 2η αναβάθμιση από το δρώμενο. Το θέμα μου είναι ότι πριν τοποθετήσω την 2η αναβάθμιση, μου έδινε περίπου 20.000 ΠΕ (αν θυμάμαι καλά!). Πριν λίγο που έβαλα την 2η αναβάθμιση μου έλεγε ότι μου δίνει 16.170. Τι συμβαίνει?
     
  2. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

  3. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Καλημέρα. Τις έχω διαβάσει τις ερωτήσεις. Αυτή τη στιγμή σίγουρα δεν έχω κάποιο ενεργό μπόνους. Μου γράφει "βασικό εργοστάσιο 3" και δίνει 16.170 ΠΕ. Στις ερωτήσεις όμως γράφει "Αναβάθμιση 3 - 15600 π.ε. ανά 20 ώρες". Βέβαια δεν μπορώ να θυμάμαι πόσο μου έδινε πιο πριν γιατί έχω μνήμη χρυσόψαρου αλλά θυμάμαι κάποια στιγμή που έδινε περίπου 27.000 και μόλις έβαλα την 2η αναβάθμιση πήγε 16.170.
     
  4. *Kirki*

    *Kirki* Forum Moderator Team Farmerama GR

    Εφ όσον είσαι σίγουρη ότι δεν έχεις κάποιο ενεργό μπόνους, από κατοικίδιο ή βιοτεχνικό ή γραμμή σύννεφων ή ροδάνι ή το σημερινό δώρο του σγουρομάλλη, δώσε μας σε παρακαλώ το Id σου για έλεγχο.
    Θα το βρεις κάτω απ το ξύλινο πλαίσιο της φάρμας σου.
     
  5. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    ID: 55345090
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Καλημέρα.

    Το διακοσμητικό με 2 αναβαθμίσεις δίνει 15400 π.ε. ανά 20 ώρες

    Εχεις και 5% παραπάνω ΠΕ στο άγριο λιβάδι από το δέντρο της σοφίας.

    Αρα το εργοστάσιο σου θα πρέπει να σου δίνει 16.170 όσα δηλαδή αναφέρεις.

    Δεν βλέπω κανένα πρόβλημα
    .
     
  7. Dr.Kelly

    Dr.Kelly Δούκας του φόρουμ

    Αααα!! Εντάξει τότε. Ούτε εγώ έβλεπα πρόβλημα, έναν προβληματισμό είχα. Ευχαριστώ για τον κόπο σας και καλή συνέχεια! :)
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλή συνέχεια και σε σένα.

    Το θέμα απαντήθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.