Βίσονας

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την TromerosKeftes, 8/9/18.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. TromerosKeftes

    TromerosKeftes Νέος ειδικός

    Καλησπέρα..έχω βίσονα εδώ κ πολύ καιρό κ έφτιαχνα κανονικά τη τροφή του στο μύλο τις τελευταίες μέρες δεν τον βρίσκω (στο μύλο) γιατί??? η ταυτότητά μου είναι 49894202 ευχαριστώ
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Ο βίσονας είναι ζώο της φάρμας. Πάτησε την καρτέλα "Όλα" στο μύλο και γράψε στην αναζήτηση "Βίσονας" και δες αν θα βγει.

    [​IMG]
     
  3. TromerosKeftes

    TromerosKeftes Νέος ειδικός

    Ευχαριστώ πολύ, επίσης δε μου βγαίνει η φωτο του ζώου που θέλω να φτιάξω τη τροφή του, ψάχνω μόνη να το βρώ, γιατί???
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

  5. TromerosKeftes

    TromerosKeftes Νέος ειδικός

    εκανα οτι ειπατε κ εξακολουθεί να μη βγαίνει η φωτό του ζώου....
     
  6. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Θα ανοίξεις το μύλο και θα βρεις την τροφή. O μύλος λειτουργεί κανονικά και όλες οι τροφές έχουν εικονίδια.

    Αν εννοείς οτι δεν ανοίγει αυτόματα ο μύλος όταν προσπαθείς να βάλεις τροφή στο στάβλο ενώ δεν έχεις απόθεμα, είναι γνωστό και θα διορθωθεί με το επόμενο sync.
     
  7. TromerosKeftes

    TromerosKeftes Νέος ειδικός

    πρώτα όταν π.χ. οι μαιμούδες δεν είχαν τροφή αυτομάτως γύριζε στο μύλο κ στη κενή θέση έβγαινε η εικόνα της μαϊμούς τώρα ναι μεν γυρίζει αλλά εξακολουθεί να υπάρχει το + χωρίς την εικόνα του ζώου καταλάβατε τί θέλω να πώ?
     
  8. -Snorkel-

    -Snorkel- Global Team Leader Team Farmerama GR

    Ναι. Οπως σου είπα θα διορθωθεί την επόμενη εβδομάδα.