Ας γνωριστούμε λοιπόν...:)

Η συζήτηση στο 'Οι παίκτες και παίκτριες' ξεκίνησε από τον/την SemK, 26/8/14.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
  1. andrikoy1970

    andrikoy1970 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας!Το παιχνίδι είναι πολύ ωραίο και συναρπαστικό!Είμαι από τον Σεπτέμβριο του '11 και μου αρέσει πολύ!Το είχα παρατήσει 3 φορές αλλά τώρα πήρα απόφαση ότι θα πάω 80 επίπεδο,αν και είμαι ακόμα επίπεδο 48. Καλή συνέχεια σε όλους!
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, rodaggelos70, powerranger91 και 6 σε άλλους.
  2. Stefoulini

    Stefoulini Βαρόνος του φόρουμ

    Καλησπερα! Ειμαστε η Στεφι και ο Θανασης και παιζουμε απο τον Ιουλιο της φετινης χρονιας. Πηγαινουμε ακομα σχολειο και μας αρεσει πολυ να περναμε την ωρα μας στο καινουριο φορουμ! :)
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, eeelenaki και 15 σε άλλους.
  3. GEPPO1

    GEPPO1 Παθιασμένος του φόρουμ

    γεια σας και απο εμενα
    ειμαι η Ποπη αλλα μπορειτε να με λετε και Κελλι, το χαιδευτικο μου!!
    ειμαι μμμμμ σιτεμενη (οχι και πολυ) και εχω μια μεγαλη και λατρεμενη οικογενεια.
    παιζω Φαρμα 4 χρονια καθημερινα 2,3 φορες την ημερα και πλακωνομασταν με τον αντρα μου συνεχεια, αλλα δυστυχως οχι πλεον, γιατι εγινε τωρα πια το αστερι μου εκει ψηλα ,που με προσεχει και με αγαπα !!(αν και πολυ θα το ηθελα να ηταν εδω και ας μαλλιοτραβιομαστε, γιατι ειχε πολυ πλακα).
    ετσι τωρα παιζω Φαρμα ακομα πιο πολυ γιατι με βοηθαει να ξεχνιεμαι και να χαμογελαω.
    επισης να προσθεσω οτι εχω μια σκυλιτσα , την Λιζα μου και 10 γατες οι οποιες μενουν στην αυλη, η καθεμια στο ..κουτακι της (τις εχω βεβαια στειρωσει) και εχουν γινει θρεφταρια, γιατι δεν μπορω να τους χαλασω χατιρι. επισης ειναι πολυ φιλες με την Λιζα μου αλλα και με τους φιλους της Λιζας που ειναι αλλα 3 σκυλακια που ερχονται στην αυλη και παιζουν ολα μαζι. βεβαια η Λιζα μενει στο σπιτι μαζι μας και ηταν η αδυναμια του Μπαμπα μας. παραλληλα φροντιζω και οτι αδεσποτο βρεθει στον δρομο μου και προσπαθω να κανω οτι μπορω καλυτερο για αυτο!!
    πανω κατω ειμαι ενας συνηθισμενος ανθρωπος, που ομως εχω σαν βασικη μου αρχη να μην ενοχλω και να βοηθω τους ανθρωπους ( και οχι μονο) αλλα επισης να μην τους αφηνω να ενοχλουν και αυτοι εμενα!!
    ευχομαι σε ολους σας , παικτες και την ομαδα του Φαρμεραμα , να εχετε υγεια και αγαπη στην ζωη σας, και ολα τα αλλα ακολουθουν.
    μην ξεχνατε να αγαπατε τους ανθρωπους σας και να το δειχνετε, οσο τους εχετε κοντα σας, ευτυχως εγω εδωσα και πηρα πολυ αγαπη!!
    χαιρομαι πολυ που ανηκω στην μεγαλη παρεα του Φαρμεραμα!!
    πολλες καλες ευχες σε ολους σας.
     
    Τελευταία επεξεργασία: 30/12/14
    Αρέσει σε icons1, pap100, nota.dim1802 και 61 σε άλλους.
  4. -Zekiou-

    -Zekiou- Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σε όλους και χρόνια πολλά.Το όνομα μου είναι Θεοδώρα και παίζω φαρμεράμα περίπου τρία χρόνια.Πάτησα τα σαράντα δύο πριν μερικές μέρες και έχω μια κοράκλα δεκαπέντε.Εύχομαι σε όλους υγεία και χαρά.
     
    Αρέσει σε pap100, -sia1971-, katerina-paylopoyloy και 19 σε άλλους.
  5. Ina-Katerina

    Ina-Katerina Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπέρα και Χρόνια Πολλά κι από εμένα! Όπως βλέπετε με λένε Κατερίνα και είμαι ***** χρονών. Παίζω farmerama σχεδόν μία βδομάδα. Εύχομαι σε όλους Καλά Χριστούγεννα, Χαρούμενο 2015 και σε όσους πηγαίνουν ακόμα σχολείο, (όπως εγώ), εύχομαι καλή πρόοδο!! ;)

    αφαίρεση ηλικίας
     
    Η τελευταία επεξεργασία έγινε από συντονιστή: 27/12/14
    Αρέσει σε pap100, -sia1971-, katerina-paylopoyloy και 16 σε άλλους.
  6. maria85672

    maria85672 Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα χρονια πολλα σε ολους .Ευτυχισμενο το 2015!
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, rodaggelos70 και 11 σε άλλους.
  7. vaso1963

    vaso1963 Αναλυτής του παιχνιδιού

    Γεια σας με λένε Βάσω, ο άντρας μου με φωνάζει Βασιλικούλα μου ή βασιλικούλαααα... ανάλογα, έχω δυο παιδιά, ένα γαμπρό, μίλησε με την τύχη του (αφού έχει πεθερά εμένα), έναν εγγονό , δύο σκυλιά, δύο καναρίνια και δύο παπαγάλους, τους υπεραγαπάω όλους. Γεννήθηκα και ζω στα νότια προάστια της Αθήνας. Την χρονιά που γεννήθηκα έγιναν αρκετά όμορφα! κυκλοφόρησε το άλμπουμ <<Please, please me>> επισκέφτηκε ο Ντίσνευ την Κρήτη .....
    Λατρεύω την δουλειά μου με απασχολεί αρκετές ώρες. Προτέρημα μου η αισιοδοξία, γενικά η θετική ματιά μου, ελαττώματα πολλά!! (σιγά μην σας τα πω).Είμαι καλή φίλη στα δύσκολα και κακή στα εύκολα. Μου αρέσουν πολλά πράγματα, θα ζούσα γκρινιάρικα χωρίς μουσική, χορό και βιβλία.
    Παίζω φάρμα αρκετά χρόνια. Στην φάρμα μπαίνω αρκετές φορές την ημέρα, τσάκ ρίχνω μια ματιά!! πιο χαλαρή και πιο δημιουργική συνεχίζω ότι έχω να κάνω στην πραγματική μου ζωή...
    Είναι η πρώτη φορά που συμμετέχω σε φόρουμ ή κάτι ανάλογο.
    Με αφορμή την εκπνοή του 2014 και κάνοντας εσωτερική απογραφή, είδα ότι κάποιες φορές έχω φερθεί άδικα σε συντονιστές και σε συμπαίχτες, δεν θα δικαιολογηθώ, ούτε θα ζητήσω συγνώμη, απλά θα προσπαθήσω στο μέλλον να είμαι πιο προσεκτική μαθαίνοντας από τα λάθη μου.
    Στον καθ΄ ένα από εσάς και σε όλους στέλνω ευχές υγείας, χαράς, δημιουργίας, αγάπης και ευτυχίας.
    Άντε παιδιά με πλατύ χαμόγελο να κάνουμε τον κόσμο μας μια ζωγραφιά!!
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, skareleni και 44 σε άλλους.
  8. antzypet

    antzypet Νέος ειδικός

    γεια σας κ απο μενα,με λενε αντζυ παιζω φαρμεραμα περιπου δυο χρονια αν θυμαμαι καλα:p. ειναι η παρεα μου ολη την ημερα γιατι ειμαι πολλες ωρες μονη στο σπιτι μιας κ ο αντρας μου δουλευει πολυ.μου αρεσει το παιχνιδι αυτο κ νομιζω θα ειμαι εδω για παντα:inlove:..
     
    Αρέσει σε pap100, traxhla, katerina-paylopoyloy και 22 σε άλλους.
  9. Εφη4003

    Εφη4003 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα! Με λένε Έφη και παίζω το FARMERAMA ένα με δύο χρόνια! Κάποτε είχα παρατήσει το FARMERAMA για ένα διάστημα αλλά μετά άρχισα να το ξανά παίζω. Είμαι 67-68 επίπεδο και στο Bahmarama 26. Είμαι μαρμελαδοτοποιός επίπεδο 2.
     
    Αρέσει σε katerina-paylopoyloy, verybadfarmer, rodaggelos70 και 10 σε άλλους.
  10. descrok

    descrok Αρχάριος στο φόρουμ

    Για σας είμαι ο Descrok.Έπαιζα το FARMERAMA αρκετό καιρό αλλά το παράτησα λόγο σχολείου τώρα ξανά άρχισα το παιχνίδι και βλέπω πόσο έχει αλλάξει!Είμαι επίπεδο 22!!!
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, verybadfarmer και 12 σε άλλους.
  11. kareva11

    kareva11 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Καλησπέρα σας είμαι η kareva11. To FARMERAMA μου το σύστησε μία φίλη μου και μπήκα για να δω πως είναι. Τελικά αποδείχτηκε πολύ ωραίο για να περνάει η ώρα σου ευχάριστα! Είμαι επίπεδο 2, μιας και είμαι καινούρια!!
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, verybadfarmer και 15 σε άλλους.
  12. annna77

    annna77 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Γεια σας!Με λενε Αννα και ειμαι απο Κρητη.Ειμαι καινουρια στο παιχνιδι μου αρεσει αν και με ζοριζει λιγο!
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, verybadfarmer και 11 σε άλλους.
  13. mariliza_jsg

    mariliza_jsg Αρχάριος στο φόρουμ

    ego eimai kenoyria xtes jekinisa na paizo kai ejerebno ton kosmo tou farmerama k
    kali sinexia !!!!
    :):):)
    <3 <3


     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, verybadfarmer και 6 σε άλλους.
  14. xara1996

    xara1996 Μαθητευόμενος στο φόρουμ

    Χαιρομαιι πολυ Ποπη που βλέπω και κάποιον με μια κάποια ηλικια στο φαρμέραμα γιατί στην ίδια θέση είμαι κι εγώ . Εχουμε πολλά κοινα σημεία όπως φαίνεται γιατί κι εγώ έχω μια [πολύ] μεγάλη θα έλεγα οικογένεια, έχουμε ένα σκύλο που λατρεύουμε [τον rabo] αν και είναι αρκετα γεράκος πια και το αστείο είναι οτι και εγω με τον αντρα μου καυγαδίζουμε παιδιάστικα όλη μέρα γιατί θεωρεί ότι αφιερώνω πολλές ώρες στη φάρμα μου αν κι εγώ είμαι περήφανη για το σημείο που την έχω φτάσει .Εχω διαβάσει πολλές φορές κειμενάκια σου στο forum και ειλικρινά πιστευα οτι ησουν κάτι σαν μαθητης φοιτητής η τέλος πάντων κοντά σ΄αυτή την ηλικια'
     
    Αρέσει σε pap100, traxhla, katerina-paylopoyloy και 8 σε άλλους.
  15. .viki22

    .viki22 Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας!!Με λενε Βασιλικη και ειμαι απο Κρητη.Παιζω 2 μηνες Farmerama και μαρεσει πολυ επαιζα και πιο πριν αλλα μου διαγραφτηκε και εφτιαξα καινούργιο.
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, verybadfarmer και 7 σε άλλους.
  16. rafaelos2011

    rafaelos2011 Τακτικός στο φόρουμ

    Γεια σας, ώρα να συστηθώ κι εγώ. Με λένε Ραφαήλ, είμαι μαθητής της πρώτης λυκείου και οδεύω προς την δευτέρα. Κατοικώ πλέον στο μεγαλύτερο νησί της Ελλάδας, και δεν ξέρετε πόση γαλήνη σου προσφέρει το να βλέπεις τη θάλασσα από το παράθυρο του δωματίου σου. Για την ακρίβεια κατεβαίνεις την σκάλα, βγαίνεις στην αυλή, πηδάς το μικρό τειχάκι, κάνεις δυο βήματα στις πέτρες και βουτάς. Ειδικά για όταν έχει πολλή ζέστη είναι ότι πρέπει. Υπεραγαπώ τους γονείς μου, την δίδυμη αδερφή μου, καθώς και όλους τους υπόλοιπους συγγενείς και φίλους μου. Επίσης αγαπώ πολύ το σκυλάκι μου, την Ντάλια, που είναι το πιο υπάκουο σκυλί που υπάρχει. Την θυμάμαι σαν χθες να είναι κουταβάκι, κι όμως έχει πατήσει τα 6. Στον ελεύθερό μου χρόνο τραγουδάω, παίζω βόλεϊ, ή περνάω χρόνο με την οικογένειά μου και τους φίλους μου. Έχω πολλά προτερήματα, αλλά και τα ελαττώματα δεν μου λείπουν. Μερικά πράγματα που θέλω οπωσδήποτε να κάνω είναι να σπουδάσω νομική, να κάνω πολλά ταξίδια και τέλος να αγοράσω μία γάτα. Έπαιζα φαρμεράμα το 2011 και το ξανάρχισα πρόσφατα οπότε έχω πολλές ελλείψεις στη φάρμα μου. Μερικές από αυτές είναι: έχω ολοκληρώσει μόνο τέσσερις αποστολές, δεν έχω ξεκλειδώσει την φασολιά, δεν έχω πολλά εργαστήρια, στάβλους και δέντρα, έχω ξεκλειδώσει μόνο την έκταση δύο στο τροπικό νησί, καθώς και αρκετά άλλα. Για αυτό, προς το παρόν προσπαθώ να βρω μία ισορροπία στη φάρμα μου. Εύχομαι καλή συνέχεια σε όλα τα αγροτόπουλα και ευελπιστώ να υπάρχει μία όμορφη ατμόσφαιρα εδώ, στην κοινότητα του φόρουμ.8)
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, panos123aek και 20 σε άλλους.
  17. mpimpilas

    mpimpilas Νέος ειδικός

    γειά σας εγώ είμαι ο παναγιώτης και σπαρτιάτης στην καταγωγή.είμαι 37 χρονών είμαι παντρεμένος και έχω και ένα ζουζούνι 4,5 χρονών αγοράκι.παίζω το παιχνίδι από πέρυσι το καλοκαίρι.έχει ενδιαφέρον θα έλεγα.συνήθως παίζω βράδυ και όταν δεν ασχολούμαι με τον μικρούλη μου.αγαπάω πάρα πολύ τα άλογα, γιατί είχε ο πατέρας μου.πρώτη φορά ανέβηκα σε άλογο στην ηλικία των 12 μηνών πριν καν περπατήσω ακόμα.τώρα στην πόλη με το αυτοκίνητο και με τη δουλειά γραφείου τα νοσταλγώ.καλή συνέχεια σε όλους!!!
     
    Αρέσει σε pap100, traxhla, katerina-paylopoyloy και 16 σε άλλους.
  18. GiorgakiS.M

    GiorgakiS.M Αρχάριος στο φόρουμ

    Καλησπερα σε ολους!
    Με λενε Γιωργο..παιζω σχεδον 2.5 χρονια αλλα με αρκετες παυσεις.
    Λατρευω της φαρμες και την αγροτικη ζωη μιας και ζω σε χωριο,ειναι ονειρο για εμενα:p
    Αυτα για τον εαυτο μου! Χαρηκα που σας γνωρισα :D
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, jimixatz και 11 σε άλλους.
  19. kostas172

    kostas172 Αρχάριος στο φόρουμ

    Γεια σας με λενε Κωστα παιζω ενα χρονο Farmerama ------------- και ειμαι επιπεδο φαρμας 46 επιπεδο νησιου 19:)

    Χαρικα πολυ που σας γνωρισα:D

    αφαίρεση προσωπικών στοιχείων
     
    Αρέσει σε pap100, katerina-paylopoyloy, *mava* και 6 σε άλλους.
  20. helgahaflpafl

    helgahaflpafl Ανερχόμενος συντάκτης

    Γεια σας! Με λένε helgahaflpafl. Παίζω Farmerama έναν χρόνο. Είμαι επίπεδο 57 στη φάρμα, επίπεδο 32 στο νησί και ανθοπώλης επιπέδου 1. Δε βρίσκω πάντα χρόνο να παίζω, γιατί συνήθως ασχολούμαι με κάτι άλλο πολύ ενδιαφέρον. Γράφω βιβλία! :) ;-D
     
    Τελευταία επεξεργασία: 15/7/15
    Αρέσει σε pap100, αμφιθεα, katerina-paylopoyloy και 13 σε άλλους.