Αργό παιχνίδι

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την Malena, 16/7/19.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. Malena

    Malena Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλησπέρα, το παιχνίδι είναι πολύ αργό δεν έχω πρόβλημα με το ίντερνετ υπάρχει κάποιο πρόβλημα γενικότερο;
     
  2. .*Hazel*.

    .*Hazel*. Forum Moderator Team Farmerama GR

  3. Malena

    Malena Ανερχόμενος συντάκτης

    Σ΄ευχαριστώ πολύ, αλλά δεν βοήθησε πολύ, εξακολουθεί να είναι αργό ακόμη και με αγροτικούς βοηθούς..
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλημέρα. Δοκίμασε να κάνεις reset το router (εναλλακτικά βγάλτο απο τη πρίζα και ξαναβάλτο) και δοκίμασε πάλι.
     
  5. Malena

    Malena Ανερχόμενος συντάκτης

    Καλήμερα σας, ενώ μπαίνω κανονικά στο παιχνίδι, δεν μπορώ να συνεχίσω από κει και πέρα, κρίμα εν μέσω ιβεντ, δεν μπορώ να μαζέψω φυτά κ.λπ., δεν μου έχει ξανασυμβεί και ήταν το παιχνίδι μια καλή συντροφιά...
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Θα σε παρακαλέσω να ακολουθήσεις τις οδηγίες που σου έδωσα και να μας ενημερώσεις αν διορθώθηκε.
     
  7. Malena

    Malena Ανερχόμενος συντάκτης

    Έκανα ότι μου είπατε δεν έχω καμιά βελτίωση
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δοκίμασε να μπεις απο άλλον browser.
     
  9. Malena

    Malena Ανερχόμενος συντάκτης

    Το έκανα και λειτουργεί, σ'ευχαριστώ πολύ για το χρόνο σας, αλλά γιατί ξαφνικά συνέβη αυτό;
     
  10. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Υπάρχουν πολλά τεχνικά προβλήματα που κάνουν το παιχνίδι αργό, όπως τα cache και cookies, ή κάποιο κόλλημα στο ίντερνετ ή κάποιο πρόβλημα στο Broswer.

    Καλή συνέχεια.

    Το πρόβλημα διορθώθηκε και κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.