Αποτέλεσμα εκτροφής

Η συζήτηση στο 'Τεχνικά προβλήματα' ξεκίνησε από τον/την μαρω69, 21/6/17.

Αγαπητέ αναγνώστη και αναγνώστρια του φόρουμ,

αν θέλεις να συμμετέχεις ενεργά στις συζητήσεις του φόρουμ ή να δημιουργείς τα δικά σου θέματα, θα πρέπει πρώτα να συνδεθείς στο παιχνίδι. Αν δεν έχεις ήδη λογαριασμό παιχνιδιού, κάνε εγγραφή. Ανυπομονούμε να σε καλωσορίσουμε στην ομάδα μας στο φόρουμ! „ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ!“
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.
  1. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Καλησπέρα! 1.Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με τη προβολή των αποτελεσμάτων από τα γεννητούρια;
    2.Μπορεί το αποτέλεσμα της εκτροφής από 4 γάτες απλές, να είναι 4 γάτες απλές ;
     
  2. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Καλησπέρα. Όχι δεν υπάρχει κάποιο πρόβλημα. Αντιμετωπίζεις εσύ κάποιο πρόβλημα;
    Όχι δεν γίνεται απο 4 απλές γάτες να πάρεις πάλι πίσω μόνο 4 απλές γάτες.
     
  3. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Ναι υπάρχει:1. ένα από τα αποτελέσματα μου στις εκτροφές (συγκεκριμένα το πρώτο ) ήταν από 4 απλές γάτες , 4 απλές γάτες.
    2. Στο αποτέλεσμα της εκτροφής δεν εμφανίζεται το εκάστοτε ζώο αλλά κάτι σαν φαγάνα . Επίσης στο αριστερό κομμάτι "επιλογή εκτροφής" δεν εμφανίζονται οι γάτες αλλά κάτι παράξενα εικονίδια.
     
  4. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Κάνε καθαρισμό σε cache και cookies και δοκίμασε πάλι να δεις αν διορθώθηκαν τα εικονίδια.
    Έχεις κάποιο screenshot που να δείχνει οτι πήρες 4 απλές γάτες απο 4 απλές;
     
  5. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Έκανα ανανέωση και διορθώθηκε το πρόβλημα . Όχι δεν έχω κάποιο screenshot που να το δείχνει αυτό, απλά είχα ακουμπήσει το ποντίκι μου επάνω στο παράξενο εικονίδιο και μου έβγαλε "4 γάτα". Έτσι έβγαλα το συμπέρασμα.
     
  6. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Δεν γίνεται να πάρεις μόνο 4 απλές, σίγουρα πήρες και κάποια άλλη γάτα εκτροφής και ένα γατοπαιχνίδι. Προφανώς το πρόβλημα που είχες με τα γραφικά δημιούργησε πρόβλημα και δεν μπορούσες να δεις τι άλλο κέρδισες.
     
  7. μαρω69

    μαρω69 Έμπειρος

    Δεν πήρα μόνο τις απλές γάτες(ή τουλάχιστον αυτό μου έδειξε ) αλλά και γατοπαιχνίδι . Τέλος πάντων , το πρόβλημα λύθηκε. Ευχαριστώ για την άμεση βοήθεια. Καλό απόγευμα!
     
  8. -*thumbelina*-

    -*thumbelina*- Board Administrator Team Farmerama GR

    Παρακαλώ.

    Το θέμα κλείνει.
     
Κατάσταση θέματος:
Δεν μπορείτε να υποβάλετε άλλες απαντήσεις.